Як зробити хорошу зачіску.

Навіть якщо у вас є можливість відвідувати перукарню кілька разів на тиждень, добре вміти при необхідності зробити собі зачіску самостійно. Іноді перетворити образ за допомогою укладання потрібно несподівано і швидко, поетом уміння надати волоссю форму самостійно, без чиєїсь допомоги, нагоді завжди. Зачіска повинна поєднуватися з одягом, бути простою і швидкою у виконанні, а також зручною.
Інструкція
1
Надайте волоссю обсяг. Це відмінний спосіб швидкого укладання волосся, який моментально перетворить ваш вид. Чисті вологе волосся підсушіть феном. На коріння нанесіть пінку або мус для укладання. Накрутіть волосся на великі бігуді, відтягуючи їх вгору. Ще раз підсушіть феном. Зніміть бігуді і надайте волоссю форму пальцями. Збризніть зачіску лаком.
2
Більш швидкий варіант створення прикореневого обсягу - нанести на вологе волосся пінку або мус і сушити волосся, опустивши голову вниз. Для створення легкої хвилястості, збивайте кінці під час сушки пальцями. Після того як волосся висохли, сформуйте зачіску пальцями без застосування гребінця.
3
Створіть романтичні локони для ніжності образу. Для цієї зачіски використовуйте бігуді середнього розміру. На напівсухі волосся нанесіть засіб для укладання й накрутіть пасма на бігуді. Підсушіть волосся феном і зніміть бігуді. Для того щоб локони не втрачали форму, не розчісуйте волосся, а сформуйте зачіску пальцями.
4
Випрямите волосся праскою. Прямі, гладенькі волосся ніколи не вийдуть з моди. Щоб швидко випрямити волосся, висушені пасма накрутіть на великі бігуді-липучки. Після цього знімайте бігуді по черзі, випрямляючи утюжками пасмо за пасмом. Випрямлені волосся збризніть фіксуючим лаком. Після декількох тренувань процес випрямлення займатиме у вас не більше десяти хвилин.
5
Зачешіть волосся гладко назад для строгості образу. Якщо у вас немає часу на миття голови, можна зробити кінський хвіст, гладко зачесати волосся. Щоб окремі пасма не вибивалися протягом дня з хвоста, нанесіть на зачесане волосся мус або гель.
6
Відмінний варіант повсякденної зачіски - коси. Правда щоб навчитися заплітати їх красиво, може знадобитися чимало часу і сил. Можна скористатися і більш простим варіантом - прикрашати тонкими косичками розпущене волосся. Заплетіть дві тонкі косички від скронь і закріпіть їх шпилькою на потилиці. Так розпущене волосся не будуть заважати вам протягом дня. Можна зробити ободок з власного волосся, заплетених в тонку косичку - така зачіска виглядає оригінально.