Як зробити мангал. Як зробити хороший мангал.

Якщо ви придбали дачу або будинок в селі, то вам просто необхідно зробити власний мангал. Адже так приємно у вихідні вирушити на свіже повітря і побалувати себе смачною їжею, яка приготована на відкритому повітрі.
Вам знадобиться
  • цемент, дрібний заповнювач у вигляді піску, кілька мішків гравію, цеглини, а також керамічна плитка і клей, якими ви потім зможете красиво прикрасити і декорувати вийшов після установки мангал
Інструкція
1
Перш ніж побудувати хороший мангал своїми руками, необхідно зробити креслення, який ви повинні заздалегідь підготувати, переглянувши ділянку місцевості, де він буде розташовуватися. Необхідно врахувати, що та площа, яку ви виберете для установки і монтажу вашого майбутнього каміна, повинна вміщати необхідне обладнання для дачного відпочинку, а також всю вашу сім'ю. Крім того, один з важливих аспектів при проектуванні - це розташування мангала. Він повинен розташовуватися по напряму вітру. Також намагайтеся не встановлювати майбутній мангал для дачі далеко від самого будинку.
2
Для початку необхідно розмітити ділянку, на якому буде встановлено мангал, і в середині цієї ділянки прибрати зайвий грунт. Для цього приступаємо до підготовки спеціальних канав, глибина яких складатиме 25 см. У ці отримані універсальні канави ми укладаємо шматки арматури, і на глибину 15 см заливаємо канаву бетоном. Стіни цієї канави зміцнюємо цеглою, щоб в майбутньому вони грали роль опалубки. Потім очікуємо повного висихання всієї суміші бетону, і переходимо до монтажу цоколя всієї конструкції.
3
Спеціальний мангал з цегли має універсальний цоколь з трьома відсіками, які служитимуть для зберігання дров та необхідних для запалювання мангала приладдя. На отриманому фундаменті необхідно звести стіни майбутнього мангала, при цьому намагайтеся добре промащувати стики при укладанні цегли друг на друга. Це додатково додасть вашої конструкції унікальну жорсткість і міцність. Для контролю процесу кладки найкраще використовувати схил.
4
Для заповнення щілин у верхніх стінках і підставі зводу, можна використовувати недорогий ніздрюватий бетон. Дно вашого мангала робимо з високоякісного бетону, а його бічні полиці залишаємо у вигляді спеціальних виступів, які в подальшому будуть служити для регулювання висоти установки спеціальної термічної решітки для смаження м'яса.
5
На основні опорні колони вашого мангала необхідно встановити трубу, яка зазвичай виготовляється з пористого бетону хорошою міцності. Причому до верху така труба звужується і закривається спеціальним вогнетривким матеріалом. Зверху весь звід необхідно покрити оцинковкой або іншим залізом.