Як вирощувати каперси.

Каперси являють собою бруньки колючого чагарникової рослини каперсник. Каперсник відноситься до багаторічних напівчагарників, росте на Кавказі і в Криму, дикорослі види можна побачити в Дагестані. Нирки мають терпким смаком з насиченим ароматом. Їх застосовують в кулінарії, медицині і в якості народних засобів лікування від хвороб.
Інструкція
1
Каперси можна вирощувати в посушливій місцевості, вони світлолюбні. Якщо ви посадите каперси на одному місці, не пересаджуючи, вони будуть плодоносити до 15 років поспіль.
2
Розмножувати рослину треба відводками, частинами куща або насінням. Виробляти посів насінням потрібно в парнику або безпосередньо у відкритий грунт. Сівбу проводять навесні, з березня по травень. Відстань між рослинами повинна становити не менше 40-50 см, а міжряддя 70 см. Швидким способом розмноження вважається метод за допомогою відводків.
3
Можете вирощувати каперси і в домашніх умовах. Для цього посадіть рослину в горщик діаметром 16 см. Використовуйте землесмесь для кактусів. Каперсник росте повільно, тому можна використовувати і підвісні горщики. Коріння у рослини досягають 15 метрів в довжину, тому в міру зростання їх необхідно пересаджувати в грунт.
4
Удобрювати каперси потрібно в міру необхідності, поливати рідко. Інакше коріння рослини не зможуть отримати кисень. Щоб приготувати добриво, візьміть 5-6 грамів гранул азоту і розведіть з водою. Поливайте таким розчином каперси в травні або липні.
5
Восени перемістіть каперси в провітрюване світле місце, з температурою повітря 5-15 градусів тепла. Рослина може добре переносити до -8 градусів морозу. До кінця зими напівчагарник скидає листя.
6
Незважаючи на те, що каперси пересаджують при високій вологості повітря (90%), в такому середовищі можуть завестися шкідники. Такі, як тля або слимаки. Регулярно провітрюйте приміщення і обприскуйте рослина фунгіцидами.
7
Збирають плоди з липня по вересень. Розмір бутонів не повинен перевищувати 10-15 мм в довжину, збирають їх з періодичністю в 10 днів. Зібрані плоди розсипте на газету і висушіть на сонці. Після цього візьміть сухі скляні банки, насипте туди плоди і додайте рослинне або оливкове масло. Закрийте залізними кришками. У такому вигляді заготовка може зберігатися протягом року.
Корисна порада
Мариновані плоди каперсник можете використовувати в якості добавки до соусів, приправи або у вигляді самостійного інгредієнта.