Як відкрити стокові магазини одягу.

«Палаюча одяг» дає хорошу можливість заробити. Маленький магазинчик стокових речей різних марок може стати досить прибутковим бізнесом. Щоб відкрити подібну торгову точку достатньо $ 4-10 тисяч. Окупитися проект повинен протягом року.
Інструкція
1
Стоковий магазин одягу повинен розташовуватися в місцях з хорошою прохідністю або в густонаселеному житловому кварталі. Відкритий в районі студентського містечка, магазин також може стати прибутковим. Подібні точки зазвичай пропонують одяг для молоді, а добробут сучасних студентів досить високе. Не варто відкривати стік на головних вулицях. Там знаходиться велика кількість фірмових бутиків, які торгують власними залишками. Площа магазину повинна бути не менше 50 квадратних метрів. Оптимальним буде приміщення площею 150 квадратних метрів.
2
Устаткування зобов'язане забезпечувати схоронність і вільний доступ до одягу. Схоронність допоможуть забезпечити магніти, прикріплені до товару, і контрольні стійки на вході. Невеликий соковий магазин можна повністю обладнати за $ 1 тис. Не забувайте, що стоковий магазин - це, насамперед, магазин дешевого одягу. Тому обладнання повинно вказувати на мінімальну націнку речі.
3
В магазині площею 50- 150 квадратних метрів, як правило, представлено близько 400 одиниць різних стокових речей. Такий запас товарів обійдеться в $ 2-4 тис. На жіночі та молодіжні речі зазвичай припадає 80 відсотків. Решта 20 відсотків ділять дитяча та чоловічий одяг. Основним товаром є сезонний одяг. Позасезонної популярністю володіють трикотаж, джинси, чоловічі футболки. Крім одягу можна пропонувати взуття, інтер'єрні аксесуари, білизна, головні убори і пр.
4
Одним з головних умов успіху є грамотна розцінка стокового одягу. Оптові фірми товар продають партіями. Як правило, речі пропонуються вибірково. Але відібрати ви повинні не менше ста одиниць. Ціна за кожну одиницю одна, хоча товар нерівноцінний. Ви можете віддати 15 євро і за джинси, і за літній топік. Виставивши товар в магазині, ви перерозподіліть вартість всієї партії. Деякі речі будуть продаватися з націнкою 800 відсотків, а деякі - по собівартості або в збиток. Основне правило - продаж всієї партії повинна компенсувати витрати і принести дохід, який може скласти близько 400 відсотків.
5
В невеликому стоковому магазині працювати можуть два-три людини і більше. На перший час обов'язки продавця-касира можете взяти на себе, це дозволить трохи заощадити на зарплаті. Для найманих співробітників можливі кілька варіантів оплати праці. Зарплата може бути фіксована, зарплата плюс бонуси або відсотки від продажу. Також зазвичай на покупку товарів у магазині надається знижка.
6
При відкритті магазину стокового одягу рекомендується провести маркетингову компанію. Для рекламних цілей використовуйте: стріт-лайни, розкидайте листівки по поштових скриньках і пр. Багатьох людей відлякує слово «сток», тому ненав'язливо його поясніть. Позиціонує себе як магазин європейської, модною і нового одягу. Це допоможе піти від сприйняття магазину як секонд-хенду. Це слово взагалі не повинно згадуватися.