Як налаштувати мережу для ігор.

Розвиток комп'ютерної технології уможливило використання ПК не тільки для роботи, але і для розваги. За допомогою локальної мережі можна грати одночасно в одну гра на декількох комп'ютерах.
Інструкція
1
Щоб об'єднати комп'ютери в локальну мережу, потрібно придбати необхідне обладнання. Купіть «хаб» (кількість портів повинна відповідати кількості персональних комп'ютерів або перевищувати його), патч-корд (спеціальний кабель, що з'єднує комп'ютери в локальну мережу), мережеві карти (якщо не є вбудовані).
2
У спеціалізованому магазині «обіжміть» патч-корд. Можете зробити це самостійно, але будьте обережні, від цього безпосередньо залежить якість зв'язку.
3
Виберіть місце розташування «хаба». Він повинен знаходитися приблизно на однаковій відстані від кожного комп'ютера. Підключіть його до мережі.
4
Встановіть мережеві карти в материнські плати кожного ПК і встановіть драйвери для них. Бажано скачати останню версію драйвера з сайту виробника.
5
Вставте патч-корд в порт «хаба», а інший кінець -в мережеву карту комп'ютера. Після цього повинна загорітися зелена лампочка. Виконайте це для кожного персонального комп'ютера.
6
Тепер необхідно налаштувати мережу для ігор. Зайдіть в «Панель управління» і в властивості локальної мережі. Необхідно вказати IP-адресу для кожного ПК. Перший комп'ютер повинен мати адресу 192.168.0.1, другий - 192.168.0.2 і так далі, залежно від кількості комп'ютерів. Маску подсети вкажіть 225.225.225.0. Тепер зайдіть в командний рядок і введіть 192.168.0.1-t. Якщо пішла рядок «відповідь від ...», значить з'єднання налаштовано правильно. Таку операцію виконайте, відповідно, для кожного комп'ютера.
7
Зайдіть в гру. Виберіть режим «Локальна мережа». Один з персональних комп'ютерів повинен створити з'єднання, коли ви натиснете клавішу «хост». Після створення серверів з інших комп'ютерів необхідно натиснути «коннект».
Іноді вам буває нудно. І що б як-небудь убити час, ви граєте в комп'ютерні ігри. Але грати одному нудно, і до вас на допомогу приходить локальна мережа і, звичайно ж, ваш друг.
Вам знадобиться
  • - мінімум 2 комп'ютера
  • - обтиснутий мережевий кабель
  • - гра однієї версії
Інструкція
1
Відкриваєте пуск. Наведіть курсор на панель управління, відкрийте її. Знайдіть ярлик "Мережеві підключення". Відкриваєте його.
2
Перед вами з'являються все ваші підключення. Але вам потрібно підключення по локальній мережі. Наведіть курсор на ярлик, і правою кнопкою миші натисніть на нього. Перед вами відкриється вікно (див. Малюнок), клікніть на властивості.
3
Відкриється вікно настройки локальної мережі. Вибираєте протокол інтернету (TCP/IP). Відкриваєте його.
4
З'явиться вікно властивості: протокол інтернету (TCP/IP). Переведіть налаштування з "Отримати IP-адресу автоматично" в "Використовувати наступний IP-адреса".
5
В осередку IP - адреса введіть наступні цифри: 123.123.123.1. вводити потрібно без крапок, ваш комп'ютер сам все розділить.
6
Далі введіть цифри в маску підмережі: 255.255.255.0. Точки ставити не треба. В інших колонках нічого ставити не треба. Натискаєте Ок.
7
Робите все те ж саме на іншому комп'ютері. Тільки в сточке IP-адреси введіть іншу комбінацію: 123.123.123.2. Без точок. Маска підмережі така ж. Під'єднуєте мережевий кабель. І можете грати.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, щоб ігри, в які ви будете грати, були однією версією. Якщо вони будуть різних версій, ви не зможете в них грати.
Корисна порада
Перевірте всі цифри, які ви вводили.