Як зробити календар у Ворді. вставка календаря в word.

Microsoft Word є потужним інструментом для створення текстових документів. З його допомогою можна створити і невеликий зручний календар , який можна буде викликати за допомогою натискання на відповідну кнопку в панелі інструментів. Для цього необхідно буде скористатися інструментарієм Microsoft Visual Basic, який встановлюється разом з будь-яким пакетом Microsoft Office.
Інструкція
1
Створіть документ Word і збережіть його як шаблон. Для цього скористайтеся відповідними пунктами меню «Файл» (для Office 2007 і вище - кнопка Microsoft Office в лівому верхньому куті) - «Створити» - «Порожній документ», а потім «Зберегти як» - «Шаблон Word».
2
Відкрийте середу програмування Visual Basic за допомогою натискання комбінації клавіш Alt і F11. Відкриється вікно редактора, в якому натисніть клавішу «F7».
3
У верхній частині вікна виберіть пункт «Insert» - «User Form» («Вставка -« Призначена для користувача форма »). Виберіть меню «Tools» - «Additional Controls». Під сплив меню поставте галочку біля пункту «Елемент управління Календар» (або «Calendar Control). Натисніть «Ок».
4
Клацніть на що з'явилася іконці «Calendar» в панелі управління «Toolbox». Перемістіть покажчик миші на форму і намалюйте квадрат необхідного для календаря розміру.
5
Можна змінити параметри відображення календаря. Для цього в лівій частині вікна, в меню Properties, виберіть «Custom» і натисніть на кнопку з трьома крапками в правій частині рядка. Під сплив вікні виберіть необхідні настройки. У вкладці «Шрифт» і «Колір» можна вибрати параметри самої панелі календаря. Після твори всіх налаштувань натисніть «Ок».
6
Натисніть на заголовок форми, а в «Properties» (рядок «Caption») можете вказати назву «Календар». Тема зміниться.
7
Щоб організувати закриття календаря по клавіші «Esc». Для цього виберіть в ToolBox кнопку «CommandButton», намалюйте її. Значення в Cancel в «Properties» змініть на «True». Натисніть F7, введіть між двома сточке «Private Sub ..» і «End Sub» рядок «Unload Me», після чого натисніть «Ок».
8
Для відображення поточної дати в календарі вставте код після пункту «Private Sub Calendar1_Click ()»: Private Sub UserForm_Initialize () Calendar1.TodayEnd Sub
9
Щоб календар відображався в будь-якому документі, створеному на шаблоні, виберіть команду «Insert» - «Module», і введіть: Sub OpenCalendar () UserForm1.ShowEnd Sub
10
Натисніть кнопку «Save» на панелі інструментів (або «File» - «Save»). Можете закрити редактор.
11
Для перевірки працездатності натисніть Alt і F8 в Word. Введіть «OpenCalendar», натисніть «Виконати». Відкриється календар. Збережіть створений шаблон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yYxhiFJLhZk
Корисна порада
Щоб спростити висновок календаря, можна додати його на панель інструментів («Сервіс» - «Налаштування» - вкладка «Панель інструментів» - кнопка «Створити»).