Як зробити конячку-гойдалку.

Конячка-гойдалка для малюка - перша велика іграшка. Вона так схожа на справжнього коня, до того ж, на ній можна гойдатися. Дорослі пред'являють інші вимоги до цій іграшці. Дитині має бути зручно і безпечно. Важливу роль відіграє і ціна качалки, і матеріали з яких вона виготовлена.
Інструкція
1
Зробити лошадку- гойдалку для свого малюка не так вже й складно. Для цього необхідні бажання, фантазія і трохи підручних матеріалів: фанера 10 мм, круглі палиці різних діаметрів, металеві куточки, саморізи, клей ПВА для дерева, штучне хутро, поролон.
2
Намалюйте креслення майбутньої конячки, вірніше, її кістяка. Розмір качалки залежить від віку і зростання вашого малюка. Остов складається з декількох частин: по-перше, полози качалки, що складаються з двох (великий зовнішньої і маленькою внутрішньої) склеєних деталей; по-друге, сидіння (2 деталі) з ніжками; по-третє, голова коня з ручками з боків.
3
Візьміть фанеру 10 мм, випиляєте з неї лобзиком полози відповідно до креслення. Зовнішні полози - 2 шт. - Повинні мати достатньо великий радіус заокруглення і виступи по кінцях для того, щоб качалка не перевернувся, внутрішні деталі полозів - 2 шт. - Мають такий же радіус, але за розміром вже і коротше, вони виконують скріпляє функцію. Приклейте клеєм ПВА внутрішні деталі полозів до зовнішніх відповідно, залиште до повного висихання.
4
Випиляєте з фанери дві однакові деталі для сидіння гойдалки. В одній деталі просвердлите отвори необхідного діаметра для кріплення ніжок. Склейте деталі сидіння між собою клеєм ПВА.
5
Відріжте ножівкою чотири круглі палиці для ніжок сидіння. Приклейте ніжки клеєм ПВА в отвори сіденія.Вирежьте з фанери форму голови конячки, просвердлите в ній наскрізний отвір і вставте туди круглу шлифованную палицю, закріпіть її клеєм. За допомогою металевих куточків і саморезов зміцните голову качалки на перед сидіння посередині.
6
Просвердлите у внутрішніх частинах полозів спереду і ззаду отвори по діаметру круглої палиці. Відріжте ножівкою круглі палиці необхідної довжини і вставте їх в полози поперек, приклейте клеєм ПВА.
7
З'єднайте готовий остов конячки з полозами качалки таким чином, щоб ніжки сидіння упиралися в круглі поперечні палиці полозів. Зміцніть їх за допомогою металевого куточка і саморізів.
8
Намалюйте викрійку конячки відповідно до розмірів дерев'яного остова. Перенесіть викрійку на штучне хутро і виріжте її. Краще, якщо вона буде цельнокроеной. Не забудьте залишити припуски на шви. Приготуйте велику голку і міцну нитку.
9
Оберніть і оклейте остов конячки-гойдалки товстим поролоном (крім полозів). Обшийте отриману фігуру штучним хутром вручну. Прикріпіть оченята-гудзики, гриву і хвіст з вовняних ниток. Можна приробити вуздечку, пов'язати на шию конячки косинку. Все залежить від вашої фантазії. Чим яскравіше вийде конячка, тим веселіше буде малюкові на ній гойдатися.
Конячка - відмінна іграшка, знайома кожному з радянського минулого. Коли іграшок в магазині було не так багато, кожна дитина вважав за радість поскакати на такий ось дерев'яній паличці. Та й сучасна дитина не проти з такою попустувати, тим більше, що незважаючи на велику кількість іграшок на прилавках магазинів, дозволити собі живу кінь може далеко не кожна родина.
Вам знадобиться
  • Палка
  • Носок
  • Ґудзики
  • Фетр
  • Уривки тканини
  • Нитки
  • Голки
  • Ґудзики
  • Клей
Інструкція
1
Щоб зробити конячку в першу чергу вам знадобиться старий носок, який не шкода викинути. Набейте його наповнювачем (наприклад, ватними кульками, поролоном або непотрібними ганчірочками)
2
Виріжте вушка коні - для них найкраще підійде будь НЕ сипуча тканину, наприклад фетр.Согніте вушко так, щоб у нього з'явилася підстава, яке можна буде приклеїти до морди-носку.
3
Знайдіть гудзики, які будуть служити очима коні і пришити до мордочці.
4
Що залишився від вух фетр розріжте на тонкі довгі смужки - з них вийде відмінна грива. Наклейте її на носок. Голова готова!
5
Простьобаний краю носка голкою, примніть щільніше наповнювач і вставте палицю в носок (можна використовувати рукоятку швабри, наприклад).
6
Затягніть носок тугіше навколо палиці. Зафіксуйте ниткою з голкою навколо підстави, щоб голова міцно трималася і можна вирушати на першу кінну прогулянку.