Як покласти гроші на електронний гаманець. Як дізнатися скільки грошей на мобільному гаманці.

Електронні гроші міцно увійшли в наше життя, ставши оптимальним способом розрахунків в мережі. І все частіше користувачів інтернету хвилює питання, якими способами можна поповнити рахунок свого електронного гаманця? Таких способів багато, кожен з них має як свої переваги, так і недоліки.
Вам знадобиться
  • - банківська карта,
  • - готівкові грошові кошти,
  • - реквізити електронного гаманця (номер електронного рахунку).
Інструкція
1
Скористайтеся послугами інтернет-банків. Інтернет-банкінг пропонують своїм клієнтам - активним користувачам інтернету - «Альфа-Банк», банк «ВТБ 24», «Відродження» та інші банки. Електронний гаманець миттєво поповнюється з рахунку клієнта в банку, при цьому з клієнта стягується комісія в розмірі 1-5 відсотків від переказаної на електронний рахунок суми.
2
Поповніть баланс свого електронного гаманця з рахунку мобільного телефону. Переклад здійснюється миттєво, дана послуга доступна користувачам мережі «Білайн». Стягнута комісія складає 6-7 відсотків від переказаної на електронний рахунок суми.
3
Покладіть гроші на електронний рахунок через банкомат, багато банків надають подібні послуги. Комісія за переказ складає від одного до чотирьох відсотків від переказаної суми, переклад здійснюється миттєво.
4
Зверніться до відділення банку і покладіть гроші на електронний гаманець банківським переказом зі свого рахунку в цьому банку. Гроші прийдуть на ваш електронний рахунок протягом доби, комісія може бути відсутнім зовсім, максимально можлива плата за переказ - 7 відсотків від суми переказу.
5
Скористайтеся поштовим або банківським грошовим переказом. У випадку з банківським переказом гроші надійдуть миттєво, комісія за переказ складе від півтора до трьох відсотків, при поштовому переказі кошти зараховуються протягом двох діб, комісія складе 2,2 відсотка від суми переказу.
6
Поповнити рахунок електронного гаманця можна в платіжному терміналі, рахунок поповниться миттєво, при цьому буде списана комісія в розмірі, що визначається конкретним терміналом, але не менше 5 відсотків від суми переказу.
7
Рахунок можна поповнити електронними грошима, обмінюючи одні електронні гроші на інші або прямим перекладом з одного гаманця на інший, в останньому випадку комісія не стягується, рахунок поповнюється миттєво.
Зверніть увагу
Будьте уважні при введенні і написанні номера рахунку свого електронного гаманця, перевіряйте запроваджувані реквізити.
Корисна порада
Перед тим, як поповнити рахунок електронного гаманця, ознайомтеся з розмірами стягуваної комісії.