Як приготувати тісто для пончиків. Як приготувати дріжджове тісто для пончиків.

В число найулюбленішою домашні випічки з дріжджового або іншого виду тесту, безсумнівно, входять пончики. Щоб приготувати пишні, ніжні пончики, слід враховувати, що при всіх своїх перевагах ця здоба досить примхлива в приготуванні і вимагає певних навичок і строгого виконання деяких умов.
Вам знадобиться
  • мука пшенична;
  • цукровий пісок;
  • масло або маргарин;
  • яйця;
  • дріжджі;
  • сіль;
  • вода або молоко.
Інструкція
1
Просте безопарное дріжджове тісто . Налийте в каструлю склянку теплої води або молока і розчиніть 20 грамів дріжджів. Додайте цукор, сіль, 1 яйце, 4 склянки просіяного борошна і замішують протягом 5-8 хвилин, щоб тісто вийшло однорідне, не дуже круте, без грудок. В кінці замісу додайте 4 столових ложки подогретго масла, злегка перемішайте, накрийте кришкою каструлю і поставте бродити в тепле місце. Через дві години після замісу, коли тісто почне сильно підніматися, зробіть його обминання. Залиште бродити ще близько сорока хвилин. Зробіть другу обмінку і викладіть його на стіл, посипаний борошном, або обробну дошку.
2
Дріжджове тісто опарним методом. Спочатку замішайте за допомогою ложки рідку бовтанку, яку називають опарою. На заміс візьміть півсклянки теплого молока або води, 20 грамів дріжджів і дві склянки борошна. Опару залиште бродити в теплому місці протягом трьох годин до максимального підйому. Як тільки вона стане осідати, починайте замішувати тісто. Додайте в опару підігріті чотири яйця в суміші з цукром і сіллю, поступово всипте дві склянки борошна і замішують протягом семи хвилин до отримання однорідної маси. В кінці замісу додайте масло, яке потрібно розігріти до консистенції густої сметани. Накрийте каструлю кришкою і поставте для подальшого бродіння в тепле місце. Приблизно через годину, зробіть обмінку тіста і викладіть його на стіл, посипаний борошном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2KG80TkrEUI
Зверніть увагу
Борошно для приготування тіста для пончиків обов'язково використовуйте тільки теплу і свіжопросіяну. Дріжджі для тіста необхідно брати свіжі, мають найкращу схожість. Опару і разделанное тісто бережіть від найменшого охолодження і від протягів. А фритюр або жир, в якому при смаженні вільно плавають пончики, обов'язково повинен бути добре перегартованого і ідеально чистим.
Корисна порада
Щоб отримати смачні і добре пропечені вироби з дріжджового тіста, необхідно навчитися добре поєднувати тісто з начинками і правильно розпушувати його дріжджами. Так, до солодкого тесту і до тесту, ароматизованого лимоном, шафраном, кардамоном, не підходять солоні начинки з риби, м'яса, грибів. Для солодких начинок не використовуйте солоне тісто.