Як виїхати жити в Норвегію. норвегія заміжжя громадянство.

Згідно з даними доповіді, опублікованої ООН в листопаді 2010 року, Норвегія є найкращою країною для проживання. Середня тривалість життя її громадян становить 81 рік, а середньорічний дохід - 58 тисяч доларів. Крім того, Норвегія - одна з найрозвиненіших і благополучних країн світу, відрізняється низьким рівнем злочинності. Існує кілька способів виїхати в країну на постійне місце проживання, або прожити в ній протягом декількох років.
Інструкція
1
Робоча віза. Для її отримання вам необхідно буде спочатку знайти роботу: розішліть своє резюме безпосередньо в норвезькі компанії та фірми. Для отримання роботи необхідно вільно володіти англійською мовою. Тим, хто живе в країнах Євросоюзу, віза для в'їзду в Норвегію не потрібно. Вони можуть шукати роботу на місці, в перші 3 місяці дозволу на роботу та виду на проживання не потрібно, надалі для їх отримання необхідно подати заяви в поліцію. Потрібну наклейку в паспорт без особливих проблем ви отримаєте, якщо у вас уже є робочий контракт і договір про винаймання житла. Резиденти Євросоюзу в пошуках роботи мають право перебувати в Норвегії 6 місяців, і, якщо вони зареєстровані в місцевій поліції в якості здобувачів роботи, для продовження терміну перебування в країні ще на 6 місяців, їм необхідно виїхати з країни і повернутися назад.
2
Заміжжя. Проживіть в шлюбі з норвежцем протягом трьох років, і після закінчення ще 6 місяців подавайте документи на громадянство. Отримавши його, багато жінок розлучаються зі своїми чоловіками. Шлюб з громадянином Норвегії дає право на навчання на безкоштовних мовних курсах. Для отримання громадянства необхідно пройти навчання протягом 300 годин.Якщо пара розлучилася до отримання жінкою громадянства, але в шлюбі народилася дитина, то, незважаючи на розлучення, жінка залишається в країні і отримує допомогу від соціальних служб, які забезпечують її житлом і виплачують допомогу. Якщо дітей у шлюбі не було, після роздільного проживання протягом одного року, що передує розлученню, жінка повинна покинути Норвегію.Для отримання громадянства можна укласти шлюб не тільки з норвежцем, а й з будь-яким іншим чоловіком, які проживають в країні, за умови, що у нього є власне житло або контракт на його оренду і дохід, що складає не менше 217 тисяч норвезьких крон на рік.
3
Програма AU-PAIR. Цей варіант дає можливість проживати в Норвегії протягом року в якості помічника по господарству або няні для дітей. Сім'я надає безкоштовне харчування і оплачує мовні курси. Понаднормова робота оплачується додатково, всі нюанси обговорюються в контракті заздалегідь.
4
Навчання в Норвегії. Для отримання візи подайте документи в норвезьку школу або інститут і дочекайтеся позитивного рішення. Студентська віза, що дає право жити і вчитися в Норвегії протягом року, може бути отримана, якщо навчання триватиме більше 3 місяців. Якщо вчитися необхідно протягом декількох років, щороку продовжувати візу. Для отримання посвідки на проживання надайте документи, що підтверджують факт вашого зарахування в норвезьке навчальний заклад і наявність 80 тисяч норвезьких крон на рахунку в банку.