Як розташувати будинок на ділянці.

Будівництво будь-якого будинку починається з визначення його місця розташування. Якщо у вас є земля і ви збираєтеся почати на ній будівництво, в першу чергу, потрібно порідшали, де саме на ділянці розташовуватиметься житлова будівля. В ідеалі бажана консультація з архітектором і дизайнером, або будівництво згідно з типовим планом забудови. Однак, володіючи деякими навичками і знаннями, можна визначити ідеальне місце для будинку і самостійно.
Інструкція
1
Для початку визначте на землі під забудову ті місця, де житлова будівля ставити точно не можна. Це може бути болотистий ділянку, місце скупчення грунтових вод, зона радіусом в три метри поруч з деревами, що не підлягають знесенню, придорожня смуга. Виключіть всі ці ділянки ризику, позначивши їх на плані.
2
При виборі місця намагайтеся дотримуватися основних загальноприйняті правила. Традиційно будинки будуються так, щоб вхід був звернений до дороги або воротам. Вікна при вдалій плануванні повинні виходити на південь або схід.
3
Визначтеся, як використовуватиметься територія навколо будинку. Якщо ви плануєте розбити плодово-ягідний сад чи город, він повинен знаходитися на сонячній стороні. До того ж тінь від будинку не повинна заступати світло для рослин.
Зверніть увагу
- Плануючи місце розташування будинку, зверніть увагу на сусідські ділянки. Небажано, щоб удома стояли дуже близько один до одного, а так же знаходилися вікнами навпроти вікон.
Корисна порада
- Якщо ви хочете, щоб на ділянці з будинком був сад, краще поставити житлова будівля не в центрі, а на кордоні. Як правило, будинки будують ближче до дороги, однак, якщо ви віддаєте перевагу усамітнення, краще розбити перед будинком сад, що приховує за собою ваше житло від цікавих очей.