Як відкрити косметичний кабінет. Яке приміщення соответствут по сес косметологічкоу кабінету.

Природне бажання жінок - виглядати завжди красивою, доглянутою і молодий. Для цього вони не шкодують ні коштів, ні часу. І це «вічний двигун» індустрії краси. Попит на косметичні послуги буде завжди, а, отже, салони і кабінети краси - прибутковий бізнес. Щоб відкрити косметичний кабінет, знадобиться врахувати наступні моменти.
Інструкція
1
Оцініть ситуацію на ринку. В даний час вигідніше відкривати кабінети, що пропонують цілий комплекс косметичних послуг. Краще, якщо косметичний кабінет буде перебувати в безпосередній близькості до перукарні чи фітнес-залу.
2
У кожному разі для початку роботи вам потрібно зареєструвати юридичну особу, знайти приміщення, яке відповідає вимогам СЕС та пожежного нагляду, і отримати на нього дозволу в зазначених органах. А також отримати дозвіл на роботу від місцевого органу влади.
3
Існує кілька варіантів відкриття кабінета.Пріобретеніе готового бізнесу. У цьому варіанті є свої плюси: найчастіше, це дешевше, ніж відкривати слон з нуля; найважча фаза, процес створення, уже позаду; постійні клієнти переходять до вас. Але можливий і мінус: імідж, створений колишнім господарем. Та сума, яку ви зекономили при покупці вже діючого салону, може піти на його переобладнання.
4
Франчайзинг. При цьому способі ви купуєте право носити ім'я. Для цього укладається договір з власником франшизи, робиться разовий грошовий внесок, потім перераховується щорічне відрахування в компанію. Закуповуєте обладнання, отримуєте консультації та вказівки від компанії - і вишиковуєте свій бізнес.
5
Відкриття кабінету самостійно. Якщо ви зважилися діяти самостійно, то отримаєте якомога більше інформації про те сегменті ринку, в якому ви вирішили працювати. Зверніться до фахівців або пройдіть навчання. Продумайте все до дрібниць. Доглянете приміщення. Для початку достатньо буде невеликого приміщення при перукарні, в бізнес-центрі, торговому центрі, на першому поверсі житлового будинку. Зробіть чіткий розрахунок, скільки необхідно вкласти і якою сумою в своєму розпорядженні ви.
6
Обов'язково зробіть аналіз клієнтської бази того району, в якому плануєте відкрити кабінет краси. У цьому питанні важливо все: марки машин, залишених у дворах, рівень магазинів в районі, інфраструктура і т.п. Якщо це спальний район, то клієнти, в основному, домогосподарки і пенсіонери, для яких доступність важливіше високого класу послуги.
7
Визначте конкурентоспроможність вашого майбутнього бізнесу: чи зможете ви витримати марку поряд з іншими салонами, що готові надати в якості родзинки.
8
Визначте рівень майбутнього кабінету краси. Підберіть набір послуг, виходячи з потреб клієнтів і місцевих особливостей. Класичний варіант кабінету «бізнес-класу» включає в себе дві складові: іміджеві послуги (макіяж, робота перукаря, стиліст) і косметологія. Іміджеві послуги передбачають постійне повернення клієнта в ваш кабінет. Косметологія - це послуги пов'язані, з корекцією фігури або особи.
9
Планування та дизайн приміщення здійснюйте, виходячи з обраного рівня кабінету. Складіть прайс-лист, підберіть технології виконання обраних послуг.
10
Розробіть бізнес-план. Пам'ятайте, що головне завдання вашого кабінету краси - приносити прибути власнику. Грамотний, правильно прорахований бізнес-план, хороші майстри, вдало вибране і спроектоване приміщення, сучасне устаткування і високий клієнтський сервіс - це необхідні елементи успіху.
Велика частина людства піклується про свій зовнішній вигляд, приділяючи особливу увагу красі обличчя і тіла. На вдосконалення зовнішності не шкодують ні часу, ні сил, ні грошей. Тому косметичний бізнес завжди має високий рівень попиту, а, отже, і рентабельності.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні та дозвільні документи;
  • - приміщення;
  • - обладнання та витратні матеріали;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для відкриття будь-якої справи необхідно скласти бізнес-план. Розрахуйте прибутковість майбутнього косметичного салон , оцінивши вкладення, постійні та змінні витрати, розміри обороту. Хороший бізнес-план - це вже половина справи, тому що справа залишається тільки за реалізацією чітко описаної по пунктах ідеї.
2
Зареєструйтеся в податковій інспекції. Ви можете стати індивідуальним підприємцем або засновником юридичної особи. Особливу увагу приділіть вибору системи оподаткування. Найбільш вигідно сплачувати податок на поставлений дохід або працювати зі спрощеною системою оподаткування.
3
Придбайте або орендуйте відповідне приміщення. Воно повинно знаходитися в прохідному місці, найкраще в центрі міста, мати хороший підхід і під'їзд. При виборі обов'язково враховуйте наявність або можливість підключення комунікацій.
4
Закупіть все необхідне косметологічне обладнання. Якщо ви не є професіоналом у цій справі, зверніться за допомогою до фахівця, які буде у вас працювати.
5
Знайдіть постачальників різних косметичних засобів та інших витратних матеріалів і складіть з ними договору.
6
Якщо ви не збираєтеся самостійно обслуговувати клієнтів, то слід знайти хорошого косметолога. Для фахівця косметичного салон а обов'язкова наявність базового медичного освіти та медичної книжки. Бажано, щоб майбутній співробітник мав диплом про проходження додаткових курсів за останні два-три роки.
7
Складіть прайс-лист на послуги вашого салон а. При його розробці слід орієнтуватися на ту цільову аудиторії, з якою ви хочете працювати, розміри витрат і ціни конкурентів.
8
Перед початком роботи отримаєте дозвільні документи від санітарно-епідеміологічної служби та пожежної охорони.
9
Подбайте про просування салон а. Користуйтеся всіма доступними видами реклами: повісьте помітну вивіску, встановіть штендер, помістіть оголошення в місцеві періодичні видання, розклейте оголошення в спеціально відведених для цього місцях, роздавайте на багатолюдних вулицях листівки, розмістіть інформацію в інтернеті на своїй сторінці. Обов'язково зробіть комплект візиток, їх можна не тільки давати відвідувачам салон а, але й поширювати через перукарні, солярії і тому подібні заклади. Не забувайте про різні акції і знижки для постійних клієнтів.