Як відкрити ремонт стільникових телефонів.

Мобільний телефон являє собою предмет дослідження для компаній, які займаються виробництвом техніки. Якщо ще недавно цей апарат використовувався лише як засіб спілкування, то тепер він забезпечений такою кількістю додаткових функцій і додатків, що більше нагадує кишеньковий комп'ютер. У будь-який момент ви можете додзвонитися до дитини, відправити електронну пошту, слухати музику і навіть подивитися кіно. Тільки от ламаються стільникові телефони часто.
Інструкція
1
У тому випадку якщо людині дійсно подобається його мобільний телефон, він не йде купувати новий, а відносить старий апарату в майстерню з ремонту . Це досить прибуткова справа, тому для його відкриття не потрібно величезних фінансових вкладень. Більш того, якщо у вас є бажання займатися ремонтом стільникових телефонів, ви можете обійтися без спеціальних сертифікатів або установки контрольно-касового апарата.
2
Коли ви вирішуєте відкрити ремонт стільникових телефонів, першим кроком стане реєстрація себе як індивідуального підприємця. Після цього знаходите офіс, необхідне обладнання, запчастини та майстра. Буде чудово, якщо ви самі зможете полагодити мобільний телефон, тому не доведеться виплачувати зарплату працівникам.
3
Що стосується приміщення, російське законодавство дозволяє, як створювати спеціальні пункти прийому мобільних телефонів, так і працювати на дому. Тут немає ніяких обмежень, тому обладнання настільки мало, що не займає багато місця. Однак є тут і невелике, але обов'язково умова - де б ви не чинили ремонтні послуги, на стенді обов'язково повинна висіти наступна інформація: - режим роботи; - вартість послуг (прайс); - куточок споживача; - правила побутового обслуговування населення.
4
За відсутності подібної документації вам можуть бути пред'явлені звинувачення, за якими послідує виплата штрафу.
5
Для того щоб надавати послуги з ремонту стільникових телефонів, купите необхідне обладнання. Приблизний список: паяльна станція з феном, блок живлення, ультразвукова ванна, UFS для заміни програмного забезпечення, набір кабелів, набір інструментів для розтину мобільних телефонів, до якого відносяться різні викрутки і пінцети.Прімерная вартість такого «набору юного ремонтника» складає 10 тисяч рублів .
Ринок стільникових телефонів розвивається настільки динамічно, що лише справжні любителі подібної техніки здатні встежити за всіма новинками. Проте якість мобільників прогресує зовсім не так стрімко, а стильний дизайн і потужний функціонал аж ніяк не виключають складних поломок. Саме тому бізнес, пов'язаний з ремонтом стільникових телефонів, буде приносити стабільні дивіденди.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - меблі;
  • - паяльна установка;
  • - інструменти;
  • - витратні матеріали;
  • - програматор UFS.
Інструкція
1
Пройдіть процес реєстрації як індивідуального підприємця. Виберіть зручну для вас форму оподаткування. Діяльність з ремонту стільникових телефонів відноситься до сфери побутових послуг, тому не потребує ліцензування.
2
Оберіть приміщення для вашої майстерні. Для прийому клієнтів досить невеликого офісу або відділу в торговому центрі. Додайте необхідну меблі і зробіть куточок покупця (стенд з інформацією про режим роботи, прейскурантом на послуги, правовими відомостями).
3
Придбайте обладнання, необхідне для ремонту. Перш за все, вам знадобляться інструменти для розтину корпусу телефону. Доцільно купити також невелику паяльну установку з термофеном. Крім того, більшість поломок ви зможете усунути лише з використанням витратних матеріалів. Для цього вам необхідно налагодити відносини з надійними постачальниками запчастин і комплектуючих для мобільних. Зрозуміло, ціну видаткових матеріалів ви будете включати у вартість ремонту.
4
Придбайте програматор, за допомогою якого ви зможете здійснювати зміну пакетів, прошивку, розблокування та інші види робіт з програмним забезпеченням телефонів. На сьогоднішній день одним з найпопулярніших пристроїв є UFS (кілька версій), який підтримує найсучасніші й популярні моделі стільникових телефонів. Програмне забезпечення та оновлення для нього ви зможете завантажити на офіційному сайті.
5
Найміть персонал, що має досвід роботи в сфері сервісного обслуговування стільникових телефонів. Цей критерій є одним з ключових при наймі персоналу, оскільки лише в цьому випадку ви зможете забезпечити клієнтам оперативність роботи і позитивний результат. Постарайтеся зробити так, щоб ваші співробітники були в курсі технічних новинок і добре розбиралися навіть у найскладніших моделях.
6
Розробіть документаційного базу, необхідну для роботи. У першу чергу вам потрібно акт приймання-передачі телефону, а також акт виконаних робіт. Оскільки часто мова йде про дорогі моделях, ви повинні надати клієнтові гарантії, що його телефон буде знаходитися у вас в повній цілості. Вельми корисним буде і певний документ, що описує стан моделі і характер поломки. Після виконання роботи він допоможе виключити необгрунтовані претензії з боку власника телефону.