Як підключити електричний дзвінок. установка електричного дзвінка.

Як правило, потреба в підключенні електричного дверного дзвінка виникає у випадках, коли встановлюють або змінюють вхідні двері, або провід дзвінка зіпсований. А також при переїзді в нову квартиру. Найпростіше для вирішення цієї проблеми викликати електрика з ЖЕКу, але можна спробувати підключити електричний дзвінок самостійно.
Інструкція
1
При несправності електричного дзвінка в першу чергу перевірте, наскільки щільно дроти до клем дзвінка і трансформатора. Потім зніміть кришку у кнопки дзвінка і перевірте пружність і контакт пружини при її натисканні.
2
Однією з причин того, що дзвінок не працює, може бути розрив ланцюга, в тому випадку, якщо кінчик контактного гвинта недостатньо щільно прилягає до якірцями. Це відбувається через занадто великої напруги в ланцюзі, обгорання контактного гвинта або ж ослаблення фіксуючої контргайки. В такому випадку необхідно зачистити контакт пружини і гвинта дрібним наждачним папером.
3
В тому випадку, якщо відстань між молоточком вібратора і дзвіночком велике або повністю відсутній, дзвінок також не працюватиме. Ви можете це виправити за допомогою вигину важеля вібратора або повороту дзвони при ослабленій затягуванні гвинта.
4
Схема роботи дзвінка дуже проста. Від електричного дзвінка відходять два дроти. При цьому один з них підключений до фази, а другий іде до кнопки дзвінка і там переривається на клемах механізму кнопки. Кнопка дзвінка являє собою ключ. Послідовність при цьому така: виробляється натискання на кнопку - ланцюг замкнута - дзвінок дзвенить. Якщо ж дзвінок не працює, ви можете спочатку перевірити кнопку.
5
Якщо дзвінок не дзвенить, можливі наступні два варіанти: перший, перевірити дзвінок, другий, перевірити кнопку. Ви можете підключити контрольну лампу паралельно дзвінку. Якщо при натисканні на кнопку дзвінка ця лампа загоряється, а дзвінок при цьому мовчить, поміняйте дзвінок. В іншому випадку перевірте кнопку: зніміть кришку, індикатором перевірте, чи є фаза і т.д.
6
Якщо ви не хочете возитися з контрольною лампою, поступите по-іншому. Спочатку відключіть струм, потім розберіть кнопку і від'єднайте від неї дроти. Увімкніть струм і спробуйте доторкнутися одним кінцем дроти до другого. Якщо після цього задзвенів дзвінок, значить, проблема в кнопці і її необхідно замінити.
7
Якщо звуку дзвінка не було, знову вимкніть струм. Після цього зніміть кришку з корпуса дзвінка і перевірте контакти: не виключено, що проводки від'єдналися. Якщо це так, то закріпіть контакти і ще раз перевірте пристрій.
8
Якщо дзвінок і раніше не працює, спробуйте перевірити індикаторної викруткою наявність напруги на контактах. Не виключено, що справа в проводці, хоча на практиці це трапляється дуже рідко.
9
Якщо не працює сам дзвінок, то необхідно його поміняти, оскільки до старих моделей дзвінка складно підібрати змінні деталі, а китайські дзвінки ремонту не підлягають. Звичайно, є такі умільці, які можуть їх зібрати заново, але це не така проста задача. Та й чи варто? Адже у продажу є маса дзвінків на вибір. Зате тепер у разі необхідності заміни дзвінка ви зможете зробити це без особливих зусиль за 10 хвилин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RZuht4pwzOE
Корисна порада
Можна вчинити ще простіше: придбати електромузичний бездротової дзвінок на батарейках, а потім прикріпити кнопку дзвінка зворотного (липкою) стороною перед дверима. Такий дзвінок ви можете встановити в будь-якому зручному місці: наприклад, в передпокої або навіть в кухні. Радіус дії цього дзвінка до 100 метрів (в залежності від моделі). Все, що залишиться зробити - це з потреби міняти батарейки, а дроти заізолювати, поглибити їх в стіну і заштукатурити. В результаті стіна рівна і красива, а дзвінок дзвенить мелодійний.