Як записати livecd на флешку.

Багато користувачів вже відмовилися від використання CD і DVD дисків на користь більш економічних і швидких USB-накопичувачів. Сучасні програми дозволяють створювати навіть настановні флешки з різними системами.
Вам знадобиться
  • - програми WinSetupFromUSB, Bootice.
Інструкція
1
Для початку спробуйте записати LiveCD, використовуючи спеціальні програми. Створіть образ вашого LiveCD, якщо такого ще немає.
2
Скачайте і встановіть утиліту WinSetupFromUSB. Скопіюйте з флешки важливу інформацію, щоб запобігти її втрату. Запустіть програму. Вкажіть USB-накопичувач, з якого потрібно зробити LiveUSB.
3
Скачайте програму Bootice і запустіть її. Натисніть кнопку Bootice, вкажіть ваш USB-накопичувач і натисніть кнопку Perform Format. Відкриється вікно з чотирма варіантами продовження. Виберіть третій пункт (Single Partition). У наступному вікні вкажіть тип файлової системи, в яку буде форматувати флешка. Натисніть кілька разів кнопку OK. Ця програма вам більше не знадобиться.
4
Скопіюйте файли, що знаходяться в образі диска, в окрему папку. Поверніться до програми WinSetupFromUSB, виберіть у відкритому вікні перший пункт. Натисніть копку GO для запуску процесу копіювання файлів установки.
5
Якщо вищеописаний метод вам не підійшов, то створіть завантажувальний флешку , використовуючи командний рядок. Натисніть клавіші Win + R і введіть у вікно, що з'явилося cmd. Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Enter для запуску командного рядка від імені адміністратора.
6
Створіть завантажувальну область на USB-накопичувачі. Для цього введіть наступні команди: SELЕСT DISK 1 - вибір флешкі.CLEАN - очістка.CRЕАTE PARTITIОN PRIMАRY - створення раздела.SELЕCT PАRTITION 1 - вибір раздела.ACTIVЕFОRMAT FS = NTFS QUICK - швидке форматування в NTFS.АSSIGNEXIT.
7
Скопіюйте завантажувальні файли з образу. Наберіть в командному рядку E :, де E - буква образу, і натисніть Enter. Далі введіть CD BOOT (перехід папку з завантажувальними файлами). Тепер запустіть команду BООTSECT.EXE/NT60 F :. В даному випадку F - буква USB-накопичувача. Скопіюйте всі файли образу на флешку.
Зверніть увагу
Варіант створення завантажувальної флешки c використанням командного рядка підходить для Windows Vista або Windows Seven.