Як зробити літак на пульті управління. Як зробити літак з пультом управління в домашніх умовах.

Авіамоделювання - захоплення дітей, яке може перерости в хобі дорослої людини. Слово "моделювання" має на увазі виготовлення літака своїми руками, а не покупку в магазині. Зробити його з недорогих матеріалів може навіть початківець. А щоб керувати таким літаком на відстані, потрібно буде встановити на нього радіоапаратуру.
Вам знадобиться
  • Стельова плитка без рельєфного малюнка, фанера товщиною 3 мм, клей "Титан", канцелярський ніж, лінійка вимірювальна, лінійка дерев'яна (50 см), скотч кольоровий, електроніка, апаратура радіоуправління, креслення моделі літака, наждачний папір, найпростіші знання авіаційної термінології.
Інструкція
1
Роздрукуйте креслення моделі літака, який можна знайти в інтернеті. Потім наклейте його на стельову плитку, враховуючи "напрям волокон", яке визначається за допомогою згинання листа плитки в різних напрямках. Розташуйте кожну деталь уздовж її "волокон".
2
Крило і фюзеляж склейте з двох шарів плитки, вставивши між половинками розрізану навпіл дерев'яну лінійку. У передній частині фюзеляжу зробіть виріз під електродвигун, посиливши її накладками з фанери.
3
Кіль і стабілізатор зробіть з одного шару, відрізавши у них кермо напряму і кермо висоти. Потім приклейте їх скотчем так, щоб кермові поверхні вільно відхилялися щодо горизонтального оперення. В кермо напряму і кермо висоти вклейте кронштейни управління.
4
Склейте деталі літака між собою. Оклейте модель кольоровим скотчем з нахлестом 5 - 7 мм. Встановіть двигун і електроніку. Акумуляторну батарею поставте з таким розрахунком, щоб центр ваги літака знаходився на відстані 1/3 хорди крила від передньої кромки. Перевірте модель на планування при непрацюючому двигуні. Досягніть плавного зниження шляхом переміщення акумуляторної батареї вперед або назад.Теперь приступайте до польотів літака з працюючим двигуном.
Зверніть увагу
Перші випробування літака краще проводити в тиху безвітряну погоду.
Корисна порада
Для якісної склейки стельової плитки "зашкурівают" її глянсову поверхность.Оклеіваніе крила і стабілізатора літака скотчем починайте з задньої кромки.