Як відключити синхронізацію часу.

На сьогоднішній день навіть самий вишукувальний людина може підібрати собі мобільний телефон за смаком. Компанії пропонують величезний вибір серед функцій і моделей. І використання цих функцій індивідуально для кожного. Важливо налаштувати свій апарат «під себе», для більш зручної роботи, наприклад, настройки часу при синхронізації з ПК.
Вам знадобиться
  • мобільний телефон, дата-кабель, bluetooth або ик-порт, персональний комп'ютер або ноутбук.
Інструкція
1
Увімкніть мобільний телефон і персональний комп'ютер або ноутбук, якщо немає в наявності ПК.
2
Виберіть тип підключення мобільного телефону до комп'ютера. Тут присутні два варіанти: перший - використовуючи дата-кабель, другий - через підключення використовуючи bluetooth.
3
Визначившись з типом підключення, вставте кабель або bluetooth в USB-роз'єм комп'ютера. При використанні кабелю його другий кінець необхідно підключити в мобільний телефон.
4
Тепер необхідно зачекати доти, поки на екрані ПК не відобразиться вікно з символікою фірми вашого мобільного апарату і контекстним меню. Якщо потрібне ПЗ не встановлено на комп'ютер, його необхідно встановити, вибравши відповідний пункт в цьому вікні.
5
Після того як потрібне програмне забезпечення буде встановлено, можна починати процес синхронізації. Далі включите раніше поставлене ПЗ і виберіть пункт «синхронізувати». Через деякий час система повідомить про те, що процес завершений.
6
Тепер перелік функцій і операцій з мобільним телефоном збільшився. Щоб відключати або включати деякі з них, необхідно потрапити в пункт меню "Налаштування". Тут задаються основні параметри телефону і настройки синхронізації.
7
Виберіть в налаштуваннях пункт настройки синхронізації. Залишайте галочки лише в тих вкладках, функції яких потрібні.
8
Вимкніть в цьому списку вкладку «Автоматична настройка часу» або ще вона може називатися «Відключення синхронізації часу».
9
Вимкніть мобільний телефон від персонального комп'ютера. Витягніть шнур або bluetooth з USB-роз'єму. При наступному підключенні, функція синхронізації часу, буде відключена.
Зверніть увагу
Переконайтеся, що при підключенні до комп'ютера використовується робочий дата-кабель і він не пошкоджений.
Корисна порада
Якщо при проведенні синхронізації виникають проблеми, зверніться за допомогою до виробника мобільного телефону. Або перевірте його справність в сервісному центрі.