Як налаштувати Miranda Im.

Кожен користувач мережі інтернет досить часто користуються інтернет-мессенджерами. На даний момент існує велика кількість подібних програм, які працюють на основі протоколу обміну швидкими повідомленнями (ICQ). Один з найпоширеніших месенджерів - Miranda. Після її установки потрібна додаткова настройка компонентів програми.
Вам знадобиться
  • - програмне забезпечення Miranda IM.
Інструкція
1
Запустіть месенджер. У головному вікні програми натисніть кнопку меню (іконка Miranda) і виберіть пункт Options. У лівій частині вікна виберіть розділ Network, з розкрився списку виберіть пункт ICQ.
2
У правій частині вікна необхідно провести зміни. Для кожного зареєстрованого користувача ICQ існують свої облікові дані (логін і пароль), які необхідно внести в поля Username і Password. Для шифрування з'єднання поставте галочку напроти пункту Use SSL. Як сервер (Login Server) потрібно вказати адресу login.icq.com.
3
Якщо вами була активована опція шифрування з'єднання, встановіть значення Port рівне 5190, або 5222, якщо шифрування з'єднання не знадобиться. Для підтримки з'єднання необхідно поставити галочку напроти пункту Keep connection alive. В якості мови, використовуваного в програмі, вибрати Cyrillic.
4
Після натискання на кнопку "ОК" відбувається збереження налаштувань і реєстрація або підключення до вашого облікового запису. Якщо ви ще не зареєстровані, але програма видасть помилку Error 409: Conflict, отже, обраний вами логін вже зайнятий іншим користувачем.
5
Тепер можна приступити до установки додаткових плагінів. Установка доповнень досить проста: скопіюйте файли доповнень в папку з програмою або в папку Plugins, яка знаходиться всередині каталогу з програмою. Крім доповнень бажано встановити файли локалізації, тому з локалізованою версією програми набагато зручніше працювати.
Корисна порада
Встановіть кілька зручних дополненій.- Доповнення TabSRMM. Його використовують для більш зручного переміщення між вкладками листуватися з вами людей, нагадує роботу клавіш Alt + Tab в операційній системі Windows.- Доповнення History. Воно використовується для збереження історії всієї листування, яке ведеться за допомогою даного кліента.- Доповнення KeepStatus. За допомогою цього доповнення програма автоматично відновлює зв'язок при втратах з'єднання.