Як поставити на комп'ютер музику при включенні. Як поміняти звук при включенні комп'ютера.

Практично кожен користувач операційних систем сімейства Windows знайомий з системними звуками і музикою, яка програється при появі екрану вітання. Напевно, ви бачили у своїх друзів або знайомих те ж саме, що бачите у себе, але музика при завантаженні робочого столу могла відрізнятися. Виконати таке перетворення можна при редагуванні налаштувань системи.
Вам знадобиться
  • - операційна система сімейства Windows.
Інструкція
1
Підготуйте wav-файл з музикою, яка повинна програватися при включенні комп'ютера . Може виявитися, що підходящого файлу у форматі wav, зараз у розпорядженні немає. У такому випадку можна завантажити звукові файли, оптимізовані для використання у звукових схемах операційних систем з інтернету. Або ж скористатися програмою Sound Forge, за допомогою якої можна перетворити всім звичні mp3-файли в формат wav.После установки даної програми натисніть верхнє меню File, в списку, виберіть пункт Open. Виберіть будь mp3-файл, який хочете почути при завантаженні комп'ютера і натисніть кнопку «Відкрити» .Після завантаження файлу у вікно програми його можна підрізати, тому прослуховування двох-трьох хвилин пісні при запуску комп'ютера швидко набридає. Тепер залишилося зберегти отриманий файл, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + S.
2
Для зміни стандартних звуків буде потрібно внести корективи в налаштування аудіосхем. Для цього натисніть меню «Пуск», в списку, виберіть пункт «Панель управління». У вікні, двічі клацніть на значку «Звуки і аудіопристрої» (для Windows XP).
3
В апплете «Звуки і аудіопристрої» перейдіть до вкладки «Звуки». Зі списку необхідно вибрати дію, для якого буде змінений звуковий сигнал. Наприклад, для заміни музики при завантаженні операційної системи необхідно вибрати пункт «Запуск Windows» і натиснути кнопку «Обзор». У вікні, виберіть заздалегідь підготовлений звуковий файл формату wav.
4
В операційній системі Windows 7 розташування аплету аудиоустройств знаходиться в іншому місці: відкрийте меню «Пуск», в списку, натисніть «Панель управління» і виберіть розділ «Обладнання та звук». У вікні, натисніть посилання «Зміна системних звуків».
Зверніть увагу
Не забувайте, що файли формату wav слід зберігати в папці C: \ Windows \ Media.
З робочого столу починається вся робота на комп'ютері . Операційні системи пропонують непоганий вибір стандартних стилів і налаштувань даній області, але щоб надати своєму робочому столу оригінальний вигляд і зробити оформлення більш індивідуальним, можна поставити власне фото на комп'ютер.
Інструкція
1
Відскануте фото графию або перенесіть її на жорсткий диск комп'ютера з цифрового носія. Обробіть фото графию в графічному редакторі, якщо необхідно, змініть її розмір. Щоб зображення виглядало якісно, без спотворень, уточніть дозвіл свого екрана. Клікніть в будь-якому вільному місці робочого столу правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Властивості». У діалоговому вікні «Властивості: Екран» і перейдіть на вкладку «Параметри» і запам'ятайте дані, що містяться в розділі «Дозвіл екрану». Буде краще, якщо фото графия матиме такий же дозвіл.
2
Коли ваша фото графия буде готова, збережіть її на жорсткому диску комп'ютера і запам'ятайте шлях до файлу. Викличте вікно «Властивості: Екран» способом, описаним у першому кроці, або увійдіть через меню «Пуск» в «Панель управління», виберіть у розділі «Оформлення і теми» завдання «Змінити фоновий малюнок робочого столу» або іконку «Екран». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл», натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть директорію, в якій ви зберегли свою фото графию. Виберіть потрібний файл, натисніть кнопку «Відкрити».
3
У верхній частині вікна ви побачите, як виглядатиме робочий стіл з новим фоновим малюнком. Визначте його положення на екрані за допомогою списку в розділі «Розташування» (по центру, розтягнути, замостити). Натисніть кнопку «Застосувати», щоб вибрані настройки вступили в силу. Закрийте вікно властивостей, натиснувши кнопку ОК або Х в правому верхньому куті діалогового вікна.
4
Щоб ваша фото графия, встановлена на робочому столі, завжди коректно відображалася, що не міняйте її розташування і не перейменовуйте. Система «пам'ятає» не саму фото графию, а шлях, вказаний до файлу з певним ім'ям. Якщо за заданою адресою система не виявить шуканого імені файлу, робочий стіл буде залитий однотонним фоном заданого в настройках кольору.