Як створити мережу bluetooth. Як грати по блютузу пк.

Переваги бездротової мережі очевидні і не потребують доказів. З'єднання по «голубому зубу» поступається за функціональністю Wi-Fi з'єднанню, але дозволяє користуватися практичними всіма можливостями локальної мережі. Особливо зручно створення Bluetooth-локальної мережі між комп'ютером і стільниковим телефоном або ноутбуком.
Вам знадобиться
  • Адаптер Bluetooth (у варіанті з ноутбуком - два адаптера), диск з драйверами і програмою Bluetooth.
Інструкція
1
Вимкніть адаптер Bluetooth на комп'ютері. Коректні програми для роботи з бездротовими мережами входять в сервіс-пак Windows починаючи з другої версії Windows XP, тому краще використовувати програмне забезпечення, що постачається разом з адаптером.
2
Підключіть адаптер до комп'ютера/комп'ютерам і встановіть драйвери і програмне забезпечення.
3
Перезавантажте комп'ютер/комп'ютери.
4
Вивчіть екран монітора - на нижній панелі інструментів повинна з'явитися іконка Bluetooth. Колір іконки залежить від стану підключення. Знайдіть також іконку My Bluetooth Places на робочому столі і в папці «Мій комп'ютер» і увійдіть в меню.
5
Оберіть Bluetooth Setup Wizard.
6
Перейдіть на вкладку «Доступ LAN» в «Свойствах сервісу». Підніміть прапорець на кнопці «Автоматично включати цей сервіс при кожному запуску Bluetooth».
7
Оберіть вкладку «Доступність» у вікні «Властивості пристрої» в меню «Мій Bluetooth». Підніміть прапорці на кнопці «Доступний для підключення» в блоці «Режим зв'язку», на рядку «Доступний для виявлення» в розділі «Режим пошуку» і на пункті «Приймає з'єднання» в підрозділі «Режим сполучення».
8
Переконайтеся в тому, що включені (підняті прапорці) служби PIM Item Transfer/PIM Synchronization, File Transfer, Dial-Up Networking, Bluetooth Serial Port, Fax і Audio Gateway/Headset (при роботі з мобільним телефоном або КПК) . Обов'язково включіть функцію Allow other devices to access thr Internet/LAN via this computer.
9
Перезапустіть додаток Bluetooth на комп'ютері/комп'ютерах.
10
Проведіть пошук підключених пристроїв і відкрийте сервісне меню подвійним кліком миші на іконку спареного комп'ютера.
11
Введіть у поле «Код доступу» довільне значення. Повторіть це ж значення при запиті підключеного комп'ютера.
12
Натисніть іконку підключення LAN.
13
Залиште порожніми поля «Користувач» і «Пароль» у вікні «Підключення: Bluetooth LAP Connection».
14
Натисніть кнопку «Виклик» і дочекайтеся появи значка підключення в треї внизу. Мережа створена.
Зверніть увагу
Програмне забезпечення Bluetooth адаптерів, вироблених різними компаніями, практично ідентично і підтримується більшістю з них. Підтримка технології Bluetooth обмежена відстанню від 10 до 100 м залежно від конкретної моделі адаптера.
Корисна порада
Визначити свій IP адреса можна натиснувши на значок підключення і перейшовши на вкладку «Відомості».