Як прибрати зайвий жир з рук. Як прибрати жир з плечей і рук.

У боротьбі за струнку підтягнуту фігуру особливу увагу приділяється талії, стегон, ніг. Але щоб тіло було пропорційним і красивим потрібно займатися всіма частинами тіла. І руки не виняток. Зайвий жир на руках робить їх малопривабливими. Люди, у яких є така проблема, змушені носити речі з довгими рукавами навіть в теплу пору року, тільки щоб приховати цей недолік. А адже з зайвими жировими відкладеннями на руках потрібно і можна боротися.
Інструкція
1
Дотримуйтеся правильного харчування. Виключіть з раціону фаст-фуд, жирну, смажену, гостру, копчену їжу, зменшите кількість борошняних виробів і солодкого. Краще їжте більше овочів, фруктів, нежирного м'яса, риби. Таке харчування допоможе вам схуднути. У тому числі схуднуть і руки. Сидіти на жорстких дієтах, на які йде різке зменшення ваги не потрібно, так як це шкідливо для організму. Крім того, якщо жирові відкладення на руках у вас значні, то при швидкому схудненні можуть утворитися некрасиві складки, позбутися яких буде дуже і дуже складно.
2
Крім правильного харчування потрібно бути активним, багато рухатися, займатися спортом. Якщо головна проблема - це повні руки, потрібно підібрати комплекс вправ, спрямований на розвиток і зміцнення їх м'язової маси. Можна займатися на тренажерах у спортзалі. Добре розвинути м'язи рук і плечового пояса допоможе, наприклад, тренажер, що імітує греблю на човні. Але можна займатися і вдома. Для досягнення кращого результату можна використовувати гантелі або еспандер.
3
Якщо раніше ви ніколи не вправлялися з гантелями, виберіть їх вагою 0,5 кг. Поступово, у міру зміцнення м'язової маси, вага можна збільшувати. Щоб уникнути травм і розтягувань, на початку тренування потрібно провести розминку рук, шиї, плечей. Для шиї: обертайте і рухайте головою в різні боки, робіть нахили вперед і назад. Для плечей: робіть кругові рухи плечима, спочатку разом, потім по черзі, піднімайте і опускайте їх вгору і вниз. Щоб розім'яти руки обертайте ними в різні боки, робіть окремі кругові рухи кистями, складіть руки за спиною в замок і затримайтеся в такому положенні на декілька секунд.
4
Тепер можна приступати безпосередньо до самого комплексу вправ. Спочатку можна зробити кілька вправ без гантелей. Наприклад, складіть долоні перед собою, як в молитві. Лікті повинні бути паралельні підлозі, долоні на рівні грудей. З силою давите долонями один на одного протягом декількох секунд, потім розслабтеся. Зробіть декілька повторів.
5
Візьміть гантелі. Зігніть праву руку в лікті, гантелі підводите до плеча, розігніть руку. Проробіть цю вправу для другої кінцівки. Можна згинати відразу обидві руки. Виконуйте вправу в неспішному, рівномірному темпі. Друга вправа: нахиліться вперед. Руки розведіть в сторони, зігніть їх в лікті, гантелі підведіть до пахвою, розігніть руки. І ще одне: витягніть руки з гантелями вгору. Згинаючи їх у лікті, наблизьте гантелі до плечей, потім знову випряміть руки. Кожна вправа виконайте від 10 до 20 разів.
6
Якщо впоратися з жиром на руках дієтою та фізичними вправами не вдається, можна вдатися до допомоги пластичної хірургії. В результаті операції можна позбутися зайвого жиру, від в'ялості шкіри, зробити форму рук більш скульптурної і красивою.
Жирові напливи на плечах і в'ялі м'язи рук виглядають відштовхуюче на представнику будь-якої статі. Щоб позбутися цього естетично некрасивого явища, необхідно 3 - 4 рази на тиждень виконувати силові вправи на м'язи плечового пояса.
Інструкція
1
Візьміть в руки гантелі вагою від 1 кг. Встаньте прямо, руки підніміть над головою. На вдиху опустіть їх через сторони вниз. Повторіть вправу 20 - 25 разів.
2
Розведіть руки в сторони, утримуючи їх паралельно підлозі. Покачивайте руками вгору - вниз протягом 1 хвилини. Витягніть руки перед собою на рівні грудей, продовжуйте похитування.
3
Опустіть руки вздовж тіла, притисніть гантелі до стегон. З видихом зігніть праву руку в лікті і притягну гантелю до плеча. На вдиху розігніть руку. На наступному видиху зігніть ліву руку. Зробіть по 20 повторень на кожну руку.
4
Зігніть руки в ліктях і притисніть їх до боків. На вдиху випрямити праву руку вперед, з видихом знову зігніть її у лікті. З наступним видихом витягніть ліву руку. Повторіть вправу по 20 разів на кожну руку.
5
Розташуйте долоні з гантелями у плечей. На вдиху випрямити вгору праву руку, з видихом зігніть її у лікті. З наступним вдихом підніміть ліву руку. Зробіть по 20 підйомів кожною рукою.
6
Ляжте на підлогу, руки зігніть в ліктях і поставте долоні у плечей. На вдиху підніміться над підлогою, упираючись в нього тільки долонями і носочками ніг. Утримуйте положення 1 хвилину. Потім зігніть руки в ліктях і притягну груди до підлоги, утримуючи все тіло в одній лінії. Зробіть стільки віджимань, скільки дозволяє ваша фізична підготовка.
7
Сядьте на підлогу, ноги випрямити, долоні поставте біля стегон. З вдихом відірвіть сідниці від підлоги, випрямити все тіло в пряму лінію. Тримайтеся в цій позі 1 хвилину. Потім зігніть руки в ліктях і зробіть кілька віджимань спиною вперед.
8
Сядьте на ліве стегно, обіпріться на підлогу лівою рукою, праву покладіть на пояс. На вдиху підніміть стегна над підлогою і затримайтеся в позі планки на 1 хвилину. Потім змініть положення і повторіть навантаження на іншу руку.
9
Додайте до своїх тренувань додаткову силове навантаження у вигляді плавання та боксу. Так ви набагато швидше зженете зайвий жир з плечей і наростите красивий рельєф м'язів.