Як поставити пісню замість гудка. Як поставити трек замість гудка безкоштовно.

Для абонентів, які бажають замінити звичайні гудки в своєму мобільному телефоні на пісню або рингтон, існує спеціальна послуга. Називається вона у кожного оператора зв'язку по-різному, але суть у всіх одна: потрібно лише набрати вказаний номер і встановити вподобану мелодію.
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом компанії «Білайн», тоді у вашому розпорядженні знаходиться послуга «Привіт». Для того щоб активувати її, наберіть на клавіатурі телефону короткий номер 0770 і натисніть клавішу виклику (для відключення теж є безкоштовний номер 0674090770). Як тільки ви додзвонитися і почуєте голос оператора або автовідповідача, уважно вислухайте все інструкції і виконайте їх. Варто відзначити, що за підключення оператор коштів з рахунку не знімає, плата буде братися безпосередньо за використання (за установку мелодій, наприклад). З абонентів постоплатной системи розрахунків візьмуть 45 рублів (на місяць), а з абонентів передплатної списуватимуть 1,5 р щодня.
2
Клієнти «Мегафона» можуть вибрати послугу, що дозволяє активувати пісню замість гудка, з двох різних. Перша - це послуга під назвою «Музична скринька». Вона включає в себе величезну бібліотеку постійно оновлюваних композицій. Крім того, існує ще й сервіс «Музичний канал». Підключити його досить просто, потрібно лише скористатися номером 0770 (подзвоніть, дочекайтеся відповіді автоінформатора і натисніть кнопку 5). Активація надаваних послуг також доступна завдяки системі самообслуговування «Сервіс-Гід». Також абоненти можуть зайти в «Особистий кабінет» і управляти послугами там. Дізнатися про вартість «Музичного каналу» і «Музичної шкатулки» можна в будь-який час на офіційному сайті компанії.
3
Заміна гудків на мелодію доступна і клієнтам мережі «МТС». Підключення послуги "GOOD'OK" можна справити дзвінком на безкоштовний номер 9505 або 0550. Крім того, у вашому розпорядженні знаходиться USSD-команда * 111 * 28 #. У тому випадку, якщо жоден з номерів не допоміг вам підключити послугу, зверніться до найближчого салону зв'язку або в офіс компанії. Не забувайте і про систему «Інтернет-Помічник» (вона знаходиться на сайті оператора). Підключення «Гудка» обійдеться вам в 50 рублів 50 копійок. Відключення безкоштовне (за номером * 111 * 29 #).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FE_HDivFN48