Як бути спокійніше і впевненіше в собі.

Впевненість є одним з найважливіших життєвих навичок. Більшість успішних людей превосходно нею володіють і з легкістю завойовують прихильність оточуючих. Але впевненість - це не вроджений дар, а, скоріше, життєва стратегія.
Інструкція
1
Почніть з спостереження за своїми друзями та знайомими. Обов'язково серед них знайдеться людина, випромінюючий спокій і надійність. Придивіться до нього. До його манері одягатися, до жестів, ході, мови. Адже те враження, яке ми виробляємо на оточуючих, неабиякою мірою складається з таких дрібниць.
2
Під час перегляду кінофільмів корисно звертати увагу на персонажів. Важливо відзначати прийоми, якими в кіно зображують невдачливих і успішних людей, а потім приміряти на себе манери кіногероїв-улюбленців долі. Не біда, якщо ви будете почувати себе неприродно. Можна уявити, що ви на сцені, граєте свою роль. Настане момент, коли зображати впевненого людини стане для вас звичною справою.
3
Необхідно продумати свій гардероб. Краще мати три-п'ять речей і виглядати в них по-королівськи, ніж повна шафа одягу, яка кепсько поєднується. При необхідності зверніться до професійного стиліста. Звичайно, його послуги недешеві. Але результат того вартий.
4
Завжди слід надягати тільки чистий одяг. Можливо, дане зауваження здається банальним. Але сидіти на важливій нараді і думати не про справи, а про несвіжому комірі своєї сорочки - це велике випробування навіть для надупевнену в собі людини.
5
Важливо вміти налаштовувати думки на позитивний лад. Не слід зациклюватися на невдачах і безперервно аналізувати промахи. Краще витрачати енергію на досягнення своїх цілей. Уміння з надією дивитися в майбутнє і не засмучуватися про минуле дуже знадобиться в багатьох ситуаціях.
6
Часом, ставлячи перед собою мету, ми чинимо дивно. Замість того щоб обмірковувати шляхи досягнення, багато починають шукати причини, з яких ця мета ніколи не буде досягнута. Починаючи будь-яку справу, слід зосередитися на факторах, які вам допоможуть, і пошукати способи усунення перешкод.