Як повісити картину на стіну. Як зробити картину з решти шпалер.

Картина на стіні в квартирі відображає смак господаря, додає житлу індивідуальні риси. Велике значення потрібно надавати того, як повісити картину на стіні, щоб естетичну насолоду від перегляду художнього твору було найбільш повним.
Вам знадобиться
  • Картини, дриль, дюбелі, шурупи, волосінь, гачки, алюмінієва штанга, швейний гачок, шматок твердого картону, рулетка.
Інструкція
1
Подумайте, на якій стіні кімнати ви збираєтеся повісити картину. Чи достатньо світла буде потрапляти на художній твір. Чи не спотворять чи падаючі тіні і відблиски колірне рішення картіни.Еслі ви хочете повісити кілька картин на одній стіні, то створіть колаж з картин спочатку на підлозі, подивіться, як вони будуть виглядати поряд.
2
Картина на стіні повинна розташовуватися на такій висоті, щоб на неї було зручно дивитися. Проведіть уявну горизонтальну риску на картині, на 3-6 см вище нижнього краю картини. Помістіть картину на стіні так, щоб це лінія була на рівні ваших очей. Відзначте висоту рулеткою.
3
Повісьте картину на стіну. Перший спосіб, самий простой.Просверліте в бетонній стіні отвір під дюбель, вбийте дюбель і укрутіть шуруп. Якщо стіна дозволяє, то просто вбийте цвях. На шуруп або цвях можна повісити картину на шнурі або волосіні.
4
Другий спосіб підходить для розміщення декількох картін.Для декількох картин краще використовувати алюмінієву штангу, прикріплену під стелею. До штанзі кріпиться волосінь на s-образних гачках, довжину волосіні можна регулювати, а гачки переміщати по довжині штанги.
5
Третій спосіб для маленьких або легких картін.Еслі картина невелика, а вам не хочеться псувати стіну, то можна повісити картину на гачок для одягу. Вирізати квадратик з щільного картону 3х3см, на нього пришити одежна гачок. Зробити бритвою хрестоподібний надріз на шпалерах, відігнути краї шпалер. Промазати клеєм стіну, шпалери і картонку, помістити картонку під шпалери і заклеїти краєчки шпалер. На поверхні залишиться тільки гачок.
Зверніть увагу
Якщо вам необхідно, щоб художній твір висіло під кутом до стіни, то ослабте шнур кріплення картини.
Корисна порада
При підборі місця для картин враховуйте, що горизонтальні картини краще виглядають над комодом або диваном. В вузьке місце стіни добре помістити вертикальну картину.