Як привітати школу з ювілеєм.

Вітання школи з ювілеєм - задача, яка рівною мірою лежить на плечах учнів і викладачів. Тому по-справжньому успішний свято вийде тільки при тісній взаємодії і розумінні всіх учасників.
Вам знадобиться
  • - затверджений в школі "відповідальний за заходи";
  • - шкільна рада, група "активістів";
  • - досвід у написанні сценаріїв.
Інструкція
1
Організаторам заходу варто своєчасно оповістити всіх про план на день. Ідеальним став би невеликий концерт близько 10: 00-11: 00. Варто скористатися класичною структурою торжества: двоє ведучих (бажано школярі) читають підводки до номерів і оголошують початок/кінець концерту. У самому концерті обов'язково виступ директора та поздоровлення школи з ювілеєм від учнів та викладацького складу.
2
Якщо охочих від класів буде мало, крайнім заходом стануть виступи окремих учнів із сольними номерами, проте ними краще не зловживати. Можна прив'язати до свята особливі події, начебто відкриття нового кабінету інформатики. Після урочистої частини допустимо банкет для викладачів і/або колишніх випускників.
3
Викладачам для участі в концерті достатньо буде одного групового номера. Занадто оригінальничати не варто: залиште кривляння і сценки учням. Краще, зважаючи зайнятості колег, обмежитися урочистій піснею. Зручно було б взяти відомий мотив і придумати на нього нові слова: так вони легше запам'ятаються і не зажадають багато зусиль від авторів.
4
Якщо все-таки хочеться чогось особливого, то можна зіграти на "взаємозв'язку поколінь" і зробити спільний номер з учнями. Він в будь-якому випадку буде вигідно і свіжо виглядати, а також добре вливатися в тему "ювілею". Але роблячи такий номер, уважно стежте за собою і не намагайтеся нав'язувати школярам свою думку - на сцені ви будете рівні.
5
Для учнів непомірно більше способів привітати школу з ювілеєм, ніж для викладачів. Найбільш творчий і цікавий варіант - зробити невелику сценку, в якій братимуть участь 5-7 чоловік. Це не зажадає безлічі "активістів", і дозволить не бути банальними на сцені. Тематика виступу може бути різною, але важливо зробити акцент на часі і перервах - саме це головне у святкуванні ювілею.
6
Відзначте те, як змінювалася школа за ваше в ній перебування; дізнайтеся, якою вона була раніше, або уявіть, якою стане в майбутньому. Якщо охочих брати участь занадто багато, включіть в виступ масову сцену, наприклад, пісню. Якщо ж навпаки - занадто мало, то створіть презентацію і покажіть її замість номера. Тоді вихід на сцену може зовсім не знадобитися.
Зверніть увагу
Організаторам варто заздалегідь попередити всіх про їх участь у концерті, інакше є ризик не отримати готового виступу вовремя.Еслі скасувати заняття, то потрібно обов'язково задіяти учнів у концерті, інакше вони просто "вимикаються" зі свята.
Корисна порада
Якщо встали в творчий ступор, посувайтеся. Сидячи на місці неможливо довго концентріроваться.Старайтесь бути в курсі всіх інших номерів, щоб не повторюватися.