Як подавати млинці з ікрою. млинці з ікрою Як загорнути.

Що може бути смачніше російських млинців? Звичайно, млинці з ікрою! Таке, здавалося б, просте блюдо привнесе атмосферу свята на будь-який стіл: воно не тільки прикрасить його, а й додасть розкоші і витонченості.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб подати до столу млинці з ікрою - це подати їх окремо один від одного. Досить викласти ікру в гарний посуд, а млинці подати стопкою на тарілці. Кожен з гостей сам вирішить, яку кількість ікри накладати на млинець. У цьому випадку добре подати також вершкове масло, воно додасть смаку млинців. Не забудьте про ложечці для ікри і ножика для масла.
2
Якщо ви хочете уникнути суєти з намазуванням ікри на млинці, то можна зробити це до подачі на стіл. Ікру (приблизно чайну ложку) розподіляють по одній чверті млинця, блін складається навпіл, потім ще навпіл, виходить сектор з прямим кутом. Можна трохи змінити конфігурацію наступним чином: ікра розподіляється по невеликій частині млинця, блін складається навпіл, а потім скочується, як паперовий пакет для насіння, тільки щільніше. Виходять млинцеві конуси з ікрою.
3
Наступний спосіб подачі млинців найбільш трудомісткий, але виглядає готову страву чудово - млинці зав'язані у вузлики. Для цього необхідно відрізати край млинця шириною 1,5-2 см залежно від діаметра самого млинця. На млинець, що став менше і має рівний край, в середину викладається чайна ложка ікри, краї млинця піднімають і збираються в пучок. Потім цей пучок зав'язується відрізаним краєм млинця. Особливо вмілі господині можуть зав'язати бантики.
4
Якщо ви приготували не дуже великі млинці діаметром до 15 см, можна загорнути в них ікру і подати у вигляді трубочок. Іноді в якості додаткової начинки в такі млинці додають тонко нарізану сьомгу.
5
У випадку, якщо ви влаштовуєте званий обід для малознайомих людей, краще подати млинці з ікрою таким чином. На середину млинця викладається ікра і розподіляється смугою по діаметру. Потім млинець складається навпіл і скочується в трубочку. Далі млинець нарізається на трисантиметровим смужки. Ці смужки викладаються на тарілку зрізом догори на манер суші. Такий спосіб сервіровки дозволяє гостям пригоститися млинцями з найменшою вірогідністю забруднитися або впустити ікру на одяг.