Як поставити ліжко в спальні. у Який стіни краще ставити ліжко в спальні.

Дуже важливо вибрати місце розташування ліжка у вашій спальні, тому що від цього залежить, чи буде ваш сон і відпочинок повноцінним. Адже ви, встаючи вранці, повинні бути бадьорими, енергійними і відпочили. Перед тим, як розташувати ліжко, бажано прислухатися до такої китайської науці, як феншуй.
Інструкція
1
Ліжко категорично не рекомендується ставити так, щоб ваші ноги лежали до дверей. Ця не гарна прикмета давно відома в народі, як "тільки небіжчика виносять ногами вперед".
2
Також не ставте ліжко таким чином, щоб позаду неї було вікно, так як вікно не має властивість захищати. До того ж, від вікна може бути протяг, і ви легко можете застудитися.
3
Краще, щоб узголів'я ліжка стикалося із стіною, але цією стіною не повинна бути стіна, суміжна з туалетом і кухнею. За феншуй, в спальню не повинні потрапляти запахи з кухні й туалету, вони порушують позитивну енергію в спальні. Стіна створює відчуття стабільності, надійності і захищеності.
4
Над ліжком не повинні нависати якісь предмети, наприклад, довгі люстри, світильники, шафи, полиці, картини, так як вони викликають відчуття тиску і загрози. Людина, лежачи на ліжку, не може розслабитися ґрунтовно.
5
Не рекомендується ставити ліжко там, де вона відбивається в дзеркалі. Є марновірство, що будуть подружні зради в родині. А по феншуй, вся накопичена за день інформація та енергетика, яка може бути більше негативною, ніж позитивною, відбивається в дзеркалі і прямує назад до вас. В результаті, ви прокинетеся втомленим і пригніченим.
6
Не розміщуйте ліжко близько до телевізора, відстань мінімум має бути 3 метри. Взагалі, телевізор не повинен знаходитися в спальні, тому що від нього накопичується в спальні негативна енергія і непотрібна інформація, що, знову ж таки, заважає спокійному сну.
7
Ліжко має стояти так, щоб ви могли бачити входять в спальню людей. Найкраще розташування ліжка - по діагоналі до дверей, так радить феншуй.
8
Якщо ліжко двоспальне, призначена для двох чоловік, то доступ до ліжка повинен бути з двох сторін. Якщо ліжко для однієї людини, то поставте її боком до стіни або в кут між вікном і дверима.
9
Під ліжком не повинно бути якихось предметів (коробок та інших речей, які складають під ліжко, бо їх нікуди більше подіти). Простір повинен бути порожнім, для того, щоб енергія могла вільно циркулювати, коли ви спите.
Зверніть увагу
Якщо сон не приносить вам повноцінного відпочинку, можливо, вся справа в тому, що ваше ліжко стоїть не в тому місці, де потрібно. Тоді необхідно зробити перестановку меблів в спальні.
Корисна порада
Якщо у вас немає можливості поставити ліжко, як рекомендується, наприклад, ліжко стоїть узголів'ям до вікна, або ваші ноги лежать до дверей, то можна згладити вплив негативної енергії, поставивши між ліжком і дверима (або вікном) відокремлює предмет - етажерку, дерев'яну решітку з кучерявими рослинами та інше.
Іноді в нашій квартирі важко розставити меблі і зокрема ліжко , через деяких нюансів. У кожної людини свої уподобання: хтось любить, коли його будять ранкові промені сонця, хтось любить прокидатися в напівтемряві. Для вирішення цього питання можна вдатися до допомоги дизайнера інтер'єру. Але деякі пробують себе в цій ролі.
Інструкція
1
Для любителів ранкових променів ліжко варто поставити біля вікна, а шафа, комод та інші меблі поставити в іншій частині кімнати або біля входу. Для любителів напівтемряви ліжко варто відсунути в кут, куди падає найменше освітлення з вікна. При цьому шафи, тумбочки розташовують біля вікна з метою використовувати освітлення від нього.
2
Якщо ваша кімната вузька можна розташувати ліжко вздовж довгої стіни або поперек, біля вікна. При розташуванні ліжка по діагоналі створиться враження збільшення кімнати в розмірах. У разі якщо в кімнаті є два входи, ліжко слід поставити таким чином, щоб відпочиваючий на ній людина вільно бачив обидві двері. Також варто врахувати і температуру в кімнаті.
3
Для людей зі слабким здоров'ям навряд чи буде корисно розташувати ліжко біля вікна, тим більше якщо воно недостатньо ущільнено і утеплено.
4
Після розташування ліжка в потенційно бажаному місці можна спробувати поспати на ній для подальшої оцінки власних відчуттів. Якщо щось не сподобається то краще поміняти розташування, так як немає нічого корисніше, ніж міцний здоровий сон.
5
При розстановці меблів в кімнаті можна скористатися методикою фен-шуй, що додасть деяку впевненість в упорядкованості і обдуманості розташування інтер'єру. Так, наприклад, не радиться ставити ліжко під балкою, важкої люстрою. Це створить в кімнаті деяке відчуття неспокою.