Як купити Волгу.

Волга - це комфорт для пасажирів і водія. Цей автомобіль люблять сотні автовласників. Незважаючи на те, що він не відрізняється сучасними технологіями, йому є чим порадувати і здивувати. Але існують і проблеми, так як знайти модель у відмінному стані практично нереально.
Вам знадобиться
  • Інтернет, каталоги, мобільний телефон, фінанси
Інструкція
1
Визначтеся з моделлю. На цьому етапі вам потрібно зрозуміти, яку модель хочете придбати, класику 50-х - легендарну Перемогу (М20) або її дітище - М-21. Остання модель випускалася в різних модифікаціях - базова, для таксі та для експорту. Через деякий період часу постійно проводилось поліпшення 21 моделі, одночасно з цим змінювався і індекс, який позначав модифікацію. Крім того, постійно змінювався її зовнішній вигляд, додавалися якісь елементи (попільничка, омивач скла тощо). Також змінювався і заводський знак. Так що в модельному ряді знайдеться відповідний варіант для всіх цінителів раритетних автомобілів. Головні критерії під час вибору - модель і рік випуску.
2
Вибирайте автомобіль. Настав час пошуку обраної моделі. Купуєте каталоги для продажу автомобілів або заходьте на сайти, які спеціалізуються продажами автомобілів. У каталогах знаходите розділ з маркою ГАЗ і дивіться, чи є претенденти. На сайті потрібно вказати критерії пошуку і переглянути результати. Якщо вас зацікавила якась пропозиція - запишіть контактні телефони або зв'яжіться з допомогою зворотного зв'язку (якщо це сайт).
3
Огляньте автомобіль. Найголовніше не те, як опише автомобіль і його стан власник, адже він зацікавлений продати його і за якомога більшу суму. Тут важливі навіть найменші нюанси. Ідеально, якщо заженете автомобіль на СТО, там фахівці проведуть комплексний огляд і вкажуть на проблемні місця. Якщо їх дуже багато, а ціна пристойна - не варто навіть зв'язуватися. Якщо все вас влаштовує - то купуйте. Не забувайте торгуватися, це дає можливість трохи, але все ж збити початкову ціну.
4
Оформляйте автомобіль. Залишилося офіційно переоформити автомобіль на вас. Це обов'язкова частина покупки.
Зверніть увагу
Можете наштовхнутися на шахрая. Тому оплачувати рекомендується тільки після відвідин нотаріуса.