Як оформити візу до Великобританії.

Якщо ви є громадянином Російської Федерації і вирішили відвідати Великобританію , вам знадобиться діюча віза. Оформити її самостійно можна в Британському візовому центрі в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Новосибірську та Ростові-на-Дону. Для цього необхідно зібрати пакет документів і особисто звернутися за візою, надавши свої біометричні дані.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців з дня закінчення подорожі, що має дві чисті сторінки;
  • - використаний закордонний паспорт (якщо є);
  • - візова анкета;
  • - 1 кольорова фотографія 3,5х4,5см;
  • - підтвердження наявності фінансових коштів;
  • - довідка з місця роботи;
  • - підтвердження проживання (бронь готелю або ваучер);
  • - медичний страховий поліс з покриттям не менше 30000 євро;
  • - оплата консульського збору.
Інструкція
1
Першим ділом, пройдіть процедуру реєстрації на сайті Міграційної служби Великобританії: http://www.visa4uk.fco.gov.uk/ApplyNow.aspx/. Потім виберіть тип анкети, в залежності від мети передбачуваної поїздки. Прочитайте інструкцію щодо заповнення та почніть заповнювати анкету. Вона повинна бути заповнена в режимі онлайн англійською мовою. Роздрукуйте анкету і підпишіть її. На вашу електронну адресу прийде унікальний реєстраційний номер, завдяки якому ви зможете вибрати час візиту в Британський візовий центр. Після того, як ви виберете дату і час, ви отримаєте підтвердження дати та часу вашого візиту. Роздрукуйте його і прикладіть в анкеті.
2
Підтвердити наявність фінансових засобів ви зможете, приклавши до документів недавню виписку з банківського рахунку, квитанції про отримання зарплати або документи з податкової інспекції. Якщо ви представите документи на рухоме чи нерухоме майно, це значно збільшить шанси на отримання візи.
3
Довідка від роботодавця повинна бути на фірмовому бланку організації з підписами і печатками і зазначенням посади та окладу. Бажано, щоб оклад становив не менше 30000 рублів.
4
Індивідуальним підприємцям потрібно подати ксерокопії свідоцтв про реєстрацію фірми і постановці на облік у податкових органах.
5
Пенсіонери повинні додати ксерокопію пенсійного посвідчення, спонсорський лист та довідку місця роботи родича (або виписку з його банківського рахунку), який фінансує поїздку.
6
Непрацюючим громадянам знадобиться виписка з банківського рахунку або спонсорську лист і довідка місця роботи (виписка з банку) особи, що фінансує поїздку.
7
Студентам та школярам потрібні студентський квиток, довідка з вузу (школи), спонсорський лист та довідка з місця роботи спонсора (або виписка з його банківського рахунку).
8
Якщо ви їдете на запрошення, необхідно представити лист від запрошуючої, де буде вказана ступінь споріднення або відносин, мета, тривалість візиту і адресу, за якою ви будете проживати. Також потрібно додати ксерокопію паспорта громадянина Великобританії або ксерокопію посвідки на проживання.
9
Майте на увазі, що всі документи необхідно перекласти англійською мовою. Переклад прикладіть до кожного документу на окремому аркуші. На кожному аркуші повинна бути вказана дата переказу, ім'я та прізвище перекладача, його підпис, контактна інформація та підтвердження того, що переклад відповідає оригіналу. Перекласти документи ви можете самі. Можна також звернутися до професійним перекладачем. Якщо ви скористалися послугами бюро перекладів, потрібно вказати реквізити компанії, ім'я та прізвище перекладача. Перекази не завіряються нотаріально.
10
Дітям до основного пакету документів потрібно ксерокопію свідоцтва про народження і нотаріально завірена довіреність від батька (батьків), якщо дитина подорожує з одним із батьків або з довіреною особою. В даному випадку, потрібно буде вказати його ім'я, прізвище і номер закордонного паспорта. Якщо другий батько відсутній, потрібна довідка з компетентних органів.
11
Консульський збір складає 3570 рублів. Оплачується він безпосередньо у візовому центрі перед процедурою здачі біометричних даних.
Зверніть увагу
Оформлення візи займає від 15 робочих днів. Подавати документи на візу можна за 3 місяці до дати передбачуваної поездкі.Деті до 5 років звільняються від здачі біометричних даних. Адреса Британського візового центру в Москві: Великий Саввінскій пров., Буд. 12, стор. 18
Корисна порада
Не рекомендується докладати до пакету документів проїзні квитки, так як співробітники Посольства можуть сприйняти їх як примус до видачі візи.