Як проростити гречку.

За кількістю корисних властивостей гречка по праву займає лідируючі позиції серед всіх круп. Фосфор, залізо, цинк, калій, магній, вітаміни С і Е, вітаміни групи В - ось неповний список елементів, що постають на захист вашого здоров'я при вживанні гречки в їжу. Але ще більш корисними насіння гречки стають, якщо їх проростити. Сумарний вміст антиоксидантів зростає в 2 рази, а кількість вітаміну С збільшується майже в 20 разів! Найголовніше - насіння гречки дуже легко проростити в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - очищена зелена гречка
  • - скляна або порцелянова ємність з кришкою
  • - чиста вода (пройшла фільтрацію або питна)
Інструкція
1
Семена гречи кілька разів промийте проточною водою. Це легко можна зробити, викинувши їх у друшляк з дрібними дірочками або в сито. Перебирати гречку можна руками прямо під потоком води, але робити це потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити ніжні зародки.
2
Викладіть промиту зелену гречку в заздалегідь підготовлену ємність. Краще, якщо це буде об'ємна скляна або порцелянова миска.
3
Залийте насіння чистою водою в співвідношенні 4 частини води на 1 частину гречки. Пропорції можуть злегка змінюватися залежно від обраної вами ємності. Під чистою водою розуміється відфільтрована проточна, тала або настояна на сріблі вода.
4
Залиште гречу на 2-3 години. Будьте уважні: насіння швидко набухають, збільшуючись в розмірі в два рази. Якщо залишити їх на більш довгий час, то навколо насіння може з'явитися слиз. У такому випадку доведеться ще раз гарненько промити гречку.Помніте: якщо насіння гречки будуть перебувати під водою більше 10 годин, велика ймовірність, що він забродять і зіпсуються. Тоді всі праці підуть нанівець.
5
Акуратно злийте воду. Розподіліть зелену гречку рівномірно по дну і стінок миски. Накрийте ємність кришкою так, щоб не припинялася подача повітря. Залиште гречку на 12-20 годин в темному місці.
6
Семена вже повинні були проклюнуться. Проростки в середньому повинні бути 1-2 мм. Зазвичай чекають, поки паростки досягнуть довжини 1-2 см. Для цього залиште насіння ще на добу або двоє. Слідкуйте, щоб греча НЕ пересихала.Пророщенние насіння гречки вживають як в якості самостійного блюда, так і в складі різних салатів, тому вибирайте довжину паростків відповідно до рецепту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6tCmUTNnlSw
Зверніть увагу
Для пророщування підходить тільки зелена очищена гречка, тобто та, яка не проходила термічну обробку (пропарювання або прожарювання), але при цьому позбавлена від лушпиння.
Корисна порада
Зелену гречку можна вживати в їжу, не чекаючи її активного проростання. Досить замочити насіння всього на кілька годин, щоб вони набухли і трохи проклюнулися.
Останнім часом дуже багато говориться про виняткову користь проростків зернобобових культур. При цьому часто замовчується один важливий факт: у багатьох пророщених насінні/зернах містяться шкідливі для здоров'я речовини, які можливо видалити лише за допомогою теплової обробки - кип'ятінням або бланшіровке. І тільки сочевиця позбавлена такого недоліку, тому її можна, і навіть краще, вживати в сирому вигляді. За смаком вона нагадує молодий зелений горошок і годиться для використання в салатах. Однак є певні правила, як проростити сочевицю .
Інструкція
1
Ретельно промийте сочевицю в друшляку під проточною водою.
2
Висипте промиту сочевицю в емальований посуд (підійде також скляна або порцелянова) шаром приблизно 2-2,5 см. Саме такий шар забезпечить рівномірний проростання. Деякі господині висипають сочевицю не відразу в посуд, а підстеливши попередньо на її дно х/б тканина, вважаючи, що таким чином волога утримуватиметься довше, і проростання станеться рівномірніше і швидше.
3
Залийте сочевицю водою кімнатної температури так, щоб зерна були ледь приховані під водою. Зверху прикрийте тонкої тканиною (наприклад, марлею). У міру випаровування доливайте воду до верхнього рівня зерен.
4
Поставте посуд з сочевицею для пророщування в тепле місце, тільки не під прямі сонячні промені.
5
Через добу або двоє (залежно від якості зерен і температури навколишнього повітря) на сочевиці з'являться паростки, а самі зернята стануть м'якими. Промийте проростки в цілях видалення цвілевих грибків, які можуть з'явитися за час пророщування. Сочевиця готова до вживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=psC9DPJ3OY8
Корисна порада
Для одержання особливо корисних проростків переважніше пророщувати зерна зеленоокршенних сортов.Пророщенную сочевицю можна їсти цілком, тобто і паростки і самі зернята. Якщо вони проросли нерівномірно, не біда - і сильно пророслі зерна, і ледь проклюнулися, і навіть просто набряклі є однаково корисним повноцінним продуктом.