Як перевести з бар в Паскалі. Як бари перевести.

Бар - це одиниця вимірювання тиску, яка не входить в яку-небудь систему одиниць. Тим не менш, вона використовується у вітчизняному ГОСТі 7664-61 «Механічні одиниці». З іншого боку, у нас в країні застосовується міжнародна система СІ, в якій для виміру тиску призначена одиниця з назвою «Паскаль». На щастя, співвідношення між ними неважко запам'ятати, тому конвертація значень з однієї одиниці вимірювання в іншу не представляє особливої складності.
Інструкція
1
Множте виміряну в барах величину на сто тисяч, щоб перевести це значення в Паскалі. Якщо перекладне значення більше одиниці, то зручніше використовувати не Паскалі, а більші похідні значення від нього. Наприклад, тиск в 20 бар одно 2 000 000 Паскаль або 2 мегапаскалей.
2
Обчисліть потрібне значення в розумі. Це не повинно представляти складності, так як вимагає всього лише перенесення десяткової коми у вихідному числі на шість позицій. Якщо все ж з цією операцією виникнуть які-небудь труднощі, то можна скористатися онлайн-калькуляторами, а ще краще онлайн-конвертерами величин. Наприклад, це може бути сервіс, вбудований в пошукову систему Google: він поєднує в собі як калькулятор, так і конвертер. Щоб ним скористатися перейдіть на сайт пошуковика і введіть відповідним чином сформульований пошуковий запит. Наприклад, якщо треба перевести в Паскалі величину тиску, що дорівнює 20 бар, то запит може виглядати так: «20 бар в Паскалі». Після введення запиту він буде відправлений на сервер і оброблений автоматично, тобто натискати кнопку, щоб побачити результат, не потрібно.
3
Скористайтеся вбудованим калькулятором Windows у разі відсутності доступу до інтернету. Він теж має вбудовані функції перекладу величин з одних одиниць в інші. Для запуску цього додатка натисніть клавіші WIN + R, потім введіть команду calc і натисніть клавішу Enter.
4
Розкрийте в меню калькулятора розділ «Вид» і виберіть у ньому пункт «Переказ величин». У випадаючому списку «Категорія» виберіть пункт «Тиск». У списку «Вихідна величина» встановіть «бар». У списку «Кінцева величина" клацніть «паскаль».
5
Клацніть поле введення калькулятора, надрукуйте відоме значення в барах і натисніть кнопку «Перевести». Калькулятор відобразить в поле вводу еквівалент цієї величини в Паскалях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=K5xc5eqVmm4