Як стригти філіровочнимі ножицями. стрижка ножицями для закрутки пасом.

Филировка, або проріджування пасом, - додає зачісці об'єм і пишність, природні і плавні лінії. Виконати филировку можна звичайними ножицями , філіровочнимі бритвами, але найчастіше для цього застосовують філіровочние ножиці, односторонні або двосторонні.
Вам знадобиться
  • - філіровочние ножиці;
  • - гребінець.
Інструкція
1
Филировку роблять на сухих чистих волоссі. Якщо ви хочете додати об'єм маківці або чубчику, відокремте вертикальні пасма і Філіро їх знизу вгору. Нижні коротке волосся піднімуть верхні. Якщо ж вам треба, щоб верхні волосся прилягали до голови, Філіро виділені вертикальні пасма зверху вниз.
2
Филировка решт може бути горизонтальною і вертикальною. При горизонтальній пасмо волосся натягується і зрізається її частина поперек (не більше 3-5 мм) від кінчиків. При вертикальної филировки пасмо відхиляється в сторону приблизно на 30 градусів, а філіровочние ножиці тримаються вертикально, полотном вниз.
3
При филировки коренів натягнута пасмо стрижеться поперек в кілька прийомів: спочатку біля основи волосся, потім приблизно на середині, і останній - ближче до кінця пасма. Це дозволить вам добитися пишності волосся біля коріння.
4
Існує також такий прийом, як ковзний зріз - при цьому розкриті ножиці охоплюють пасмо на середині і переміщаються до кінчиків волосся. За допомогою цього прийому на різній довжині зрізаються тонкі прядки. Виконання ковзаючого зрізу вимагає особливої уважності, інакше ви ризикуєте частково або повністю зрізати пасмо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=n129VIpbdUg
Зверніть увагу
При филировки необхідно враховувати тип волосся, їх товщину і слухняність. Тонкі шорсткі рідкісні волосся не Філіро, також як і волосся, що піддавалися обробці гідропериту або хімічній завивці. Жорсткі волосся після філіровкі можуть стирчати в різні боки, а густі і м'які, навпаки, вимагають глибокої філіровкі, це додасть стрижці додаткову легкість.
Корисна порада
Зазвичай филировка робиться після стріжкі.Стріжка волосся філіровочнимі ножицями дозволяє зробити стрижку більш округлої і пишною, згладити невеликі нерівності, але вимагає від майстра почуття міри і акуратності.