Як зберегти дачу.

В даний час досить багато людей мають власні дачі. Хтось відпочиває там весь сезон, хтось виїжджає тільки на вихідні. З настанням холодів про дачу просто «забувають», і вона залишається без нагляду.
Інструкція
1
Для того, щоб дача збереглося в період холодів, необхідно перед зимівлею виконати нескладні роботи. Для початку потрібно приділити увагу електрики. Напевно кожен пожежний може сказати, що в основному пожежі виникають з причини несправної електропроводки. Зазвичай на дачі проводці електрики особливу увагу не приділяють. Саме тому на зиму обов'язково потрібно повністю знеструмити будову. Необхідно не просто вимкнути світло, а повністю вивернути пробки або ж вимкнути рубильник, який знаходиться на розподільному щиті.
2
Потім можна переходити до води. Для поливу або для повноцінного водопостачання зазвичай використовується водопровід. Щоб не займатися навесні ремонтом, необхідно восени повністю злити воду з усіх труб, які прокладені на поверхні землі. Справа в тому, що при заморозках в них може утворитися лід, який принесе навесні досить багато проблем. Також радимо злити воду з усіх ємностей. Бочки, які застосовуються для збору дощової води, необхідно прибрати в приміщення. В крайньому випадку, потрібно їх надійно укрити. В них восени може потрапити вода, яка перетвориться в лід при похолоданні.
3
Особливу увагу потрібно приділити, звичайно ж, газу. Газовий балон, який перебуває на холоді, не представляє небезпеки, так як тиск в ньому падає. Однак якщо станеться займання, то саме ці балони збільшать збиток в кілька разів. Їх найкраще вивезти. Якщо немає такої можливості, то необхідно щільно закрити вентилі. Балон повинен бути розміщений в місці, де його не зможе дістати вогонь.
4
Потім переходьте до замків і решеткам. Саме дачні ділянки привертають найбільше любителів легкої наживи. Чим менше в будиночку є різного майна, тим менше можуть бути втрати. Від непрошених гостей можуть вберегти надійні замки, двері та решітки. Найкраще намагатися на зиму вивести з дачі всі речі, які представляють якусь цінність.