Як встановити лічильник безкоштовно. Як самому зареєструвати газовий лічильник.

Останнє часом досить часто люди встановлюють у своїх будинках лічильники холодної та гарячої води. Справа в тому, що після установки можна самостійно стежити за витратою води. Це дозволить заощадити пристойну суму грошей. Установку лічильників можна провести самостійно
Інструкція
1
Монтувати лічильники досить просто. Поруч з вентилем необхідно зробити зріз труби. Зрозуміло, попередньо необхідно перекрити вентиль. Потім потрібно на шматку труби нарізати різьбу. Саме на неї буде накручуватися сам лічильник.
2
Після цього необхідно з іншого боку прикрутити продовження труби. За цим каналом вода надходитиме в квартиру. Справу зроблено. Однак можуть виникнути різного роду проблеми. Після відкручування вентиля лічильник може потекти, при цьому він налічуватиме літри. Спроба розібрати, підтягнути і поставити навряд чи призведе до бажаного результату. Також не допоможуть усунути текти гумові ущільнювачі. Вся справа в самому лічильнику. Справа в тому, що у вітчизняних моделей це вічна проблема. Вони течуть одразу ж після установки. Якщо ви вже придбали такий лічильник, то спробуйте обміняти його в магазині на німецьку.
3
Імпортні вироби мають досить багато переваг. Встановлюються вони аналогічним чином. Необхідно прорізати різьблення і закрутити лічильник на неї. Ви помітите, що після відкриття вентиля вода не буде текти з-під нього.
4
Далі потрібно перейти до оформлення цих лічильників. Головне в цій справі - це пломбування. Необхідно піти в організацію, яка займається цією справою і оформити замовлення. Найближчим часом має прийти фахівець, який встановить пломбу. Він повинен записати номери лічильників і заповнити акт по пломбуванні лічильника. Після цього можна йти в організацію для укладення договору.
5
Іноді організації відмовляють в укладенні договору. Справа в тому, що у них є перелік дозволених моделей, який складається міським водоканалом, і якщо даного лічильника в ньому немає, то договір не складається. В цьому випадку потрібно звернутися зі своїми лічильниками в міський водоканал. Після того, як вони його протестують і занесуть до переліку, організація буде зобов'язана скласти договір з вами.
При виставленні рахунки за гаряче і холодне водопостачання керуючі компанії виходять із загальноприйнятих стандартів. При цьому літраж, позначений там, значно перевищує той, який насправді витрачають мешканці. Істотно заощадити на оплаті води можна, встановивши спеціальні лічильники.
Інструкція
1
Якщо ви хочете встановити лічильник води безкоштовно, зверніться в житлову організацію за місцем реєстрації. Там вам розкажуть, які категорії громадян мають на це право. У Москві вони визначені в Постанові Уряду Москви № 406-ПП «Про заходи щодо подальшого стимулювання економії водоспоживання в житловому фонді м Москви» від 29 травня 2007 року. Це: - особи, чиї квартири знаходяться в державній власності міста Москви; - власники приватизованого житла, які отримують субсидію на оплату квадратних метрів і комунальних послуг; - власники житлових приміщень, придбаних з підстав, відмінним від приватизації, які отримують субсидію на оплату квадратних метрів і комунальних послуг.
2
Якщо ви потрапили в список пільговиків, вирушайте в організацію, яка здійснює управління вашим будинком і виставляє рахунки на квартплату. Це може бути товариство власників житла (ТСЖ), керуюча компанія (КК) і т.д.
3
Напишіть заяву, в якому вкажіть прізвище, ім'я, по батькові та місце проживання. Помітьте, скільки стояків з гарячою і холодною водою знаходиться в квартирі. Прикладіть до нього копії документів, підтверджуючих можливість безкоштовної установки лічильників.
4
Залиште в житловій організації номер мобільного та домашнього телефону. Напередодні приїзду монтажників вас попередять про установку лічильників.
5
Звільніть стояки від зайвих речей. Приберіть швабри, відра, тази з приміщення санвузла, щоб полегшити монтажникам роботу. Установку побутових лічильників води здійснюють спеціалізовані організації, що мають відповідну ліцензію. Список фірм, що працюють у вашому окрузі можна дізнатися в житловій організації. У кожного співробітника повинне бути посвідчення особи з зазначенням посади. Перевірте його, щоб не попастися на виверти шахраїв.