Як вживати пергу.

Перга - це квітковий пилок, зібрана медоносними бджолами і законсервована в сотах разом з медом. Перга - найцінніша білково-вуглеводна їжа для бджіл. Дивно корисна вона й для людини.
Інструкція
1
В якості біологічно активної добавки перга корисна абсолютно всім: дорослим, дітям і навіть немовлятам, які перебувають на штучному вигодовуванні. Однак це стосується лише очищеної від меду свіжої перзі. Щоденне застосування 10-15 грамів перги для дітей і 20-25 грамів для дорослих сприяє підвищенню імунітету, виробляє стійкість до стресів. Насичена корисними речовинами, перга є чудовою альтернативою тваринного білка, за що особливо цінується вегетаріанцями.
2
У період загострення вірусних захворювань щоденну дозу перги слід збільшити в два рази, проте людям із захворюваннями нирок, печінки та селезінки потрібно бути вкрай обережними з вживанням перги. Також при збільшенні дозування перги обмежте вживання інших вітамінів, так як вона може викликати гіпервітаміноз.
3
Пергу можна вживати в будь-який час доби. З'їдена після їжі, вона позбавить від відчуття тяжкості в шлунку і допоможе травленню. Випита на ніч з розчином теплої води і меду, перга наситить організм корисними мікроелементами, заспокоїть, зніме стрес і забезпечить міцний сон.
4
Для лікування гіпертонії і допомоги роботі серця пройдіть тритижневий курс вживання перги з пилком. З'їдайте половину чайної ложки перги з пилком 3 рази на день до їди або зробіть солодку суміш з медом у співвідношенні 1: 1, тобто вживайте по 1 чайній ложці суміші перед їжею 3 рази в день.
5
Вітамін К, яким насичена перга, загоює виразку шлунка і ерозію дванадцятипалої кишки. Для лікування шлунково-кишкового тракту приготуйте суміш перги з медом і з'їдайте по 1 десертній ложці солодких ліків 3 рази на день. Дотримуйтесь спеціальну дієту, що сприяє одужанню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dIeQnWgaUM4
Корисна порада
Перга не може викликати алергічну реакцію, якщо ретельно очистити її від меду. Купуйте пергу тільки в перевірених спеціалізованих магазинах.