Як платити за інтернет. Як заплатити за інтернет-мережі по банківській карті.

Несвоєчасно оплачена послуга за користування інтернетом в деяких випадках може серйозно вплинути на якісь справи, заходи і т.д. Припустимо, що вам терміново треба відправити електронний лист начальнику, або знайти інформацію по якомусь питання, як раптово виявляєте, що доступ до всесвітньої мережі закритий. Щоб подібних випадків було якомога менше, ознайомтеся з основними способами оплати за інтернет.
Вам знадобиться
  • Термінал, банківська карта, електронні гроші, доступ в інтернет
Інструкція
1
Багато інтернет-провайдери надають своїм абонентам послугу під назвою «обіцяний платіж». Даний спосіб зручний тим, що ви отримуєте доступ в інтернет моментально. У кожного провайдера умови даної функції індивідуальні: різний розмір кредиту та строк, на який послуга надає доступ в мережу. По закінченню дії послуги вам необхідно буде оплатити інтернет іншим способом, перерахованим нижче.
2
Оплатити послугу інтернет-провайдера можна через термінали. Для цього вам необхідно знати, на яких типах терміналів мається ваш постачальник послуг, де знаходиться логотип оплачуваною послуги і як він виглядає. При проведенні платежу через термінал може стягуватися комісія, тому сума до сплати має перевищувати абонентську суму за інтернет.
3
Інший спосіб оплати за інтернет - це банкомати, як правило, без стягнення комісії. Кожен інтернет-провайдер співпрацює з певними банками, тому власники тих чи інших пластикових карт можуть виробляти оплату за інтернет таким способом.
4
Якщо у вас є електронний гаманець, то можна здійснити оплату так званими електронними грошима. Однак цей спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо доступ в інтернет ще не заблокований, або ж у вас є можливість здійснити оплату, використовуючи інтернет в іншому місці, наприклад, з роботи.
5
Деякі інтернет-провайдери випускають карти активації доступу в інтернет. Вони мають різний номінал, залежно від тарифів кожного постачальника. Продаються вони в салонах стільникового зв'язку або в інших спеціалізованих магазинах. Місця продажу подібних карт інтернет-провайдер зазвичай публікує на своєму офіційному сайті. Найчастіше фактична вартість подібних карт перевищує їх номінальне значення, рівносильно стягуванню комісії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ITGTlaIZYek
Корисна порада
Плату за інтернет можна провести і іншими способами, наприклад, через мобільний телефон (відбувається зняття коштів з рахунку абонента), через ощадкаси, поштові відділення та інші. У кожного інтернет-провайдера способи оплати індивідуальні.
Деякі користувачі інтернету скаржаться на жадібність провайдерів, не підозрюючи, що в завищеній вартості послуг деколи винні вони самі. Іноді для її зниження досить змінити тариф або переналаштувати обладнання.
Інструкція
1
Навіть у наші дні, хоча й дуже рідко, трапляються користувачі інтернету, досі отримують в нього доступ через Dial-Up. Оплата в цьому випадку є, як відомо, погодинної. Але мало хто знає, що в ряді міст існують провайдери, що надають доступ через Dial-Up, нехай і з властивою цьому способу підключення повільністю, абсолютно безкоштовно. Наприклад, у Москві їх два: http://openwww.ru/http://internetbesplatno.ru/Особенно цікавий другий з них, який дозволяє отримувати доступ не до певних, а до будь-яких ресурсів. Слід, однак, відзначити, що дійсно безкоштовним доступ буде лише в тому випадку, якщо ви користуєтеся безлімітним тарифом на дзвінки з міського телефону.
2
Кожен оператор стільникового зв'язку здійснює надання послуги доступу до інтернету через одну з двох точок доступу (APN). Одна з них призначена для дуже старих телефонів, де є тільки WAP-браузер. Друга призначена для комп'ютерів і телефонів з HTML-сумісним браузером. Вартість одного і того ж обсягу трафіку в другому випадку значно вище. Перевірте, який з цих точок ви користуєтеся, переглянувши відповідні пункти в настройках телефону. Зателефонуйте консультанту оператора - вони більше не перешкоджають тому, щоб абоненти користувалися другою точкою навіть при доступі з телефону, і охоче докладно розкажуть вам, як здійснити перенастроювання. Пам'ятайте, що навіть помилка в одній букві в назві точки доступу деякими операторами розглядається як неправильне налаштування, що тягне за собою тарифікацію за розцінками для першої точки доступу.
3
Дізнайтеся, чи є у вашого оператора стільникового зв'язку безлімітний тариф, і яка абонементна плата за нього. В останні два роки більшість операторів знизило вартість цієї послуги в п'ять-десять разів. Якщо у вашій місцевості таку послугу ввів другий оператор, а ваш ще цього не зробив - сміливо нарікайте оператора.
4
Якщо ви користуйтеся послугами провайдера, котрий використовує підключення через ADSL або локальну мережу, дізнайтеся, яким тарифним планом ви користуєтеся, і чи немає іншого, подешевше. Перехід на більш дешевий тариф передбачає і зниження швидкості, але ж і занадто швидкий інтернет потрібен не всім абонентам. Підіть на компроміс, вибравши для себе тариф, що влаштовує вас по співвідношенню ціни і швидкості.
5
Якщо ви укладали договір з провайдером або оператором давно, і з тих пір не міняли тариф, перевірте, чи не з'явилися відтоді нові, більш вигідні. Ваш старий тариф навіть міг перейти в архів, що означає, що підключення нових абонентів по ньому більше не здійснюється. Змінивши тариф на новий, ви, можливо, виграєте за вартістю і швидкості одночасно.
6
При користуванні мобільним телефоном за кордоном для доступу в інтернет придбайте місцеву SIM-карту. Послуги з вашої домашньої SIM-карті надаються за дуже сильно завищеною вартістю, і, до того ж, в кредит, незалежно від тарифного плану, так що користуватися їй за межами домашнього регіону просто небезпечно.
Зверніть увагу
Міняйте лімітний тариф на безлімітний при першій же можливості, навіть якщо він припускає меншу швидкість. Це позбавить вас від ризику отримання рахунків на значні суми.