Як зробити лампу.

Затишок в домі досягається в чималому ступені завдяки освітленню. Чи не люстрам, що ллється потік світла зі стелі, а невеликим лампам, що створює в куточку освітлений оазис. Абажур, зроблений своїми руками, додасть такий лампі ще більше чарівності.
Вам знадобиться
  • - тканина
  • - нитки
  • - ножиці
  • - швейна машина
  • - кравецькі метр
  • - олівець або крейда
  • - відрізок білизняний гумки
Інструкція
1
Саморобний абажур здатний оживити і облагородити найстарішу і непоказну настільну лампу. Якщо у вас на антресолях завалялася одна з них, не поспішайте її викидати. Можна подарувати їй друге життя. Для виготовлення абажура вам знадобляться наступні матеріали: - тканина- ніткі- ножніци- швейна машина-портновский метр-олівець або мел- відрізок білизняний гумки
2
Тканина потрібно вибирати таку, щоб її дизайн відповідав вже сформованому інтер'єру. Кількість її буде залежати від розмірів майбутнього абажура. Візьміть металеву основу абажура і виміряйте її Кравецьким метром. Якщо метра в наявності немає, то вимірювання можна провести з допомогою звичайної нитки, яку ви потім прикладіть до лінійки. Розкрій тканини необхідно виробляти по косою, тканина при цьому краще розтягується і сідає на основу абажура. Складіть тканину навпіл, відміряйте лінію, рівну половині нижньої частини абажура, зробіть позначку крейдою.
3
По лінії згину відміряйте вверх відстань, рівну висоті майбутнього абажура, проведіть через позначку верхню лінію викрійки. З'єднайте краю нижньої і верхньої ліній. Залиште по краях припуски на шви по 2 см. Обробіть краю швом зигзаг або оверлоком. Верхній і нижній краї абажура подверніте з запасом, зробіть на машинці прямий шов, залишаючи місце для заведення гумки. Зшийте бічну сторону абажура, залишаючи з кожного краю незашітим 1 см. Всуньте гумку в прошиті шви. Гумку зверху зашейте щільним швом. Натягніть абажур на основу і затягніть верхню гумку. Нижню гумку затягувати занадто не потрібно, адже абажур в майбутньому доведеться знімати для прання. Просто постарайтеся уникнути складок на тканині. Готовий абажур можна прикрасити на свій розсуд.