Як виміряти м'язи.

У творах мистецтва, що дійшли до нас з античних часів, атлетична фігура була символом наслідування, і багато скульптори намагалися відтворити ідеально складене тіло. Але гарна фігура - це не тільки великі м'язи , а, в першу чергу, співвідношення між ними. Як виміряти свої м'язи і зрозуміти, чи схожі ви на аполлона?
Інструкція
1
Регулярно проводите виміри ваших м'язів з метою контролю над зростанням м'язової маси і усунення негармонійного розвитку в статурі. Візьміть гнучкий сантиметр (при його відсутності можна скористатися звичайною ниткою, а потім її виміряти, щоб зняти показання) і виміряйте об'єм вашої грудної клітини трохи вище сосків (руки вільно опущені вниз). Прийміть це число за 100%. Для ідеальних пропорцій ваша талія повинна бути 75% від грудної клітки, напружений біцепс - 37%, шия - 38%, стегна - 60%, гомілки - 40%, передпліччя - 30%.
2
Вимірюйте біцепс в самому товстому місці за умови, що рука повністю зігнута і напружена. Як альтернативний варіант, можете виміряти біцепс посередині, коли рука розслаблена і вільно опущена вниз. Вимірюючи шию, тримайте голову прямо. Вимірювання проводите по середній поперечної кола шиї. Гомілку вимірюйте в самій товстій частині литкового м'яза. Стегно правильно вимірювати під м'язами сідниці. Талію міряють в найвужчому місці через прямий м'яз живота (як варіант, можна міряти на рівні пупка, щоб не заплутатися), а передпліччя в найширшій його частині.
3
Вимірюйте «холодні» м'язи, тобто перед тренуванням. Після тренування м'язи збільшуються в обсязі за рахунок припливу крові, і ви не зможете перевірити їхні справжні розміри. Проводьте заміри один раз на два місяці для контролю над зростанням або ж зменшенням м'язів. Заведіть щоденник і заносите в нього результати вимірів.
4
Якщо вам необхідно точне вимірювання ваших м'язів, то його краще виражати не в сантиметрах, а в кілограмах. Існує спеціальна процедура - біоімпедансний аналіз складу тіла - за допомогою якої ви зможете визначити з високим ступенем точності масу ваших м'язів. Крім цього ви дізнаєтеся жирову масу і худу масу вашого тіла, тобто масу скелета, внутрішніх м'язів і органів. Роблячи біоімпедансний аналіз раз на кілька місяців, ви будете з точністю до грама відслідковувати зміну ваших м'язів.