Як включити принтер ?

Ви придбали принтер . Але з чого почати знайомство з довгоочікуваною технікою? Розібратися в роботі пристрою не завжди буває просто. Часом проблеми виникають навіть у питанні включення нового принтера. Скористайтеся простими порадами, у вас напевно все вийде!
Інструкція
1
Візьміть інструкцію, що поставляється з пристроєм. Зазвичай подібні керівництва чітко і ясно пояснюють порядок дій. Іноді там навіть можуть бути докладні картинки або фотографії. Прочитайте інструкцію і знайдіть на принтері відповідну кнопку.Еслі раптом інструкція з яких-небудь причин відсутній або написана на незнайомому вам мовою, то постарайтеся знайти кнопку включення самостійно. Зазвичай вона розташована на передній частині корпусу принтера і має характерний відмітний зовні значок або назва "Power". Іноді кнопка включення має форму класичного важеля-вимикача і розташовується збоку або ззаду на корпусі.
2
Якщо ви впевнені, що кнопка виявлена вірно, але принтер все ще не працює, то перевірте, чи підключено пристрій до мережі. Прослідкуйте дріт від електричної розетки до пристрою, перевірте під'єднання всіх кабелів. Переконайтеся, що розетка справна, а в приміщенні, де ви знаходитесь, є електрічество.Не нехтуйте цією порадою. Може бути, ви просто забули включити мережевий фільтр.
3
Деякі моделі принтерів починають свою роботу, тільки якщо картриджі з чорнилом встановлені вірно. Перевірте, звіряючись з інструкцією, чи на місці вони у вашому пристрої.
4
Якщо наведені вище поради не допомогли, то, ймовірно, пристрій дійсно несправне. У такому випадку вам варто звернутися до служби технічної підтримки компанії-виробника придбаного вами принтера. Або ж ви можете, уклавши принтер в його пакувальну коробку, відвезти своє придбання назад в магазин, докладно виклавши продавця-консультанта виниклі проблеми.
Корисна порада
Ніколи не включайте принтер відразу ж після того, як щойно вимкнули його. На відміну від персонального комп'ютера, для якого перезавантаження не шкідлива, принтери дуже чутливі до процедур включення і виключення. Зачекайте хоча б 10-15 секунд, перш ніж знову запустити пристрій.
Принтер - вид офісної техніки, призначений для виводу на друк (перенесення на паперовий носій) електронних документів. Коли принтер правильно встановлений і включений, на корпусі загоряється індикатор, що сигналізує про його готовність до роботи. З яких-небудь причин користувачеві може знадобитися відключити принтер або заборонити виведення документів на друк. Вимкнути принтер можна різними способами.
Інструкція
1
Підключений принтер працює за певних умов. По-перше, він повинен бути підключений до електромережі, по-друге, він повинен бути підключений до комп'ютера, і, по-третє, на корпусі принтера кнопка включення повинна бути в змозі On («Увімкнути»). Ці умови відносяться до фізичного підключення. Щоб вимкнути принтер, відключіть його від мережі, від комп'ютера або переведіть кнопку на корпусі в стан Off («Вимк»).
2
Якщо ви хочете, щоб правильно встановлений принтер був фізично підключений, але при цьому документи не виводилися на друк, задайте відповідні налаштування. В меню принтера передбачено кілька команд, за допомогою яких можна контролювати друк документів. Встановити необхідні параметри можна у вікні папки «Принтери і факси».
3
Щоб відкрити папку «Принтери і факси», натисніть кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екрану або натисніть клавішу Windows (із зображенням прапора) на клавіатурі. У меню, виберіть пункт «Принтери і факси», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Якщо в меню немає потрібного пункту, виберіть «Панель управління». У категорії «Принтери та інше обладнання» клікніть по значку «Принтери і факси». Якщо панель має класичний вигляд, виберіть цей значок відразу.
4
У вікні, ви побачите значок свого принтера. У статусі у коректно встановленого і налаштованого принтера стоїть напис «Готовий». Підведіть до значка принтера курсор і натисніть праву кнопку миші. У випадаючому меню виберіть третій рядок «Призупинити» і натисніть на неї лівою кнопкою миші, щоб тимчасово зупинити виведення документів на друк. У статусі готовності обладнання напис зміниться на «Припинена». Команда «Відновити друк», обрана в випадаючому меню, знову поверне ваш принтер в робочий стан.
5
Щоб за допомогою налаштувань змінити статус принтера з робочого стану на «Не підключений», виберіть у спадному меню п'ятий пункт «Відкладене друк», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Щоб у майбутньому принтер знову запрацював, задайте команду «використовувати принтер в оперативному режимі».