Як змінити фон вітання.

Операційна система Windows 7 володіє сучасним графічним оформленням та різноманітними варіантами його настройки. Ця система має вельми дружній інтерфейс, однак, не всі елементи можна легко змінити на свій розсуд. До таких елементів відноситься і фонова картинка на вітанні при завантаженні системи, коли необхідно вибрати користувача.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Щоб змінити фонове вітання на комп'ютері, потрібно налаштувати систему не зовсім стандартними способами. Можна з повною впевненістю сказати, що дана операція має на увазі під собою деяку зміну стандартних системних файлів в ОС. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Виконати» і введіть в рядок команду regedit, натисніть кнопку введення на клавіатурі. З'явиться вікно редактора реєстру.
2
У лівій частині вікна редактора послідовно розгорніть шлях HKEY_LOCAL_MACHINE Software Microsoft Windows CurrentVersion Authentication LogonUI Background, натискаючи лівою кнопкою миші на трикутники поруч з назвами папок шляху.
3
Розгорнувши папку Background, перейдіть в праву частину вікна. Натисніть на порожньому місці правою кнопкою миші і виберіть пункт «Створити». У випадаючому меню виберіть пункт DWORD (32-bit) і дайте ім'я параметру OEMBackground. Далі надайте значення «1». Редактор реєстру можна закрити.
4
Тепер треба розмістити ваше зображення для фону в те місце, де операційна система звикла його шукати. Пройдіть по шляху C: WindowsSystem32oobeinfo? Ackgrounds. Перейменуйте ваше зображення як backgroundDefault.jpg" і скопіюйте його в папку backgrounds. Також варто відзначити, що ви в будь-який момент зможете змінити на інше зображення, або поставити стандартне назад. Намагайтеся вибирати красиві чіткі картинки.
5
Вам залишається лише перевантажити комп'ютер і перевірити результат своїх дій. Тепер на тлі привітання Windows розміщуватиметься обране вами зображення. В цілому можна сказати, що змінити фон вітання на комп'ютері не так вже й важко. Головне не помилитися з реєстром, оскільки можна порушити роботу всієї операційної системи.