Як замовити квиток на літак через інтернет.

Якщо ви часто користуєтеся послугами авіакомпаній, вам, як нікому, відомо, що вартість квитків на літак і умови перельоту в чому залежать від того, коли і де ви придбали квитки. Купівля авіаквитків через інтернет - це реальна можливість заощадити не тільки гроші, але й час!
Інструкція
1
Купівля квитків безпосередньо у авіакомпанії, що здійснює перевезення - не єдиний спосіб виграти в ціні. Різним агентствам з продажу квитків компанії пропонують їх з великою знижкою, і навіть з урахуванням всіх націнок агентство продає квитки за однаковою або нижчою, ніж авіакомпанія, ціною.
2
До покупки квитка потрібно визначитися, який класом ви полетите (вони поділяються за рівнем комфорту; найбільше зручностей пропонує перший клас, потім - бізнес-клас і економ-клас). Краще купувати квитки заздалегідь; покупка перельоту туди і назад зазвичай більш вигідна. Уточніть, чи доступні знижки або акції - їх розмір і кількість може залежати від сезону, місця, кількості перельотів. Детальна інформація про акції та знижки, так само як і про вартість квитків, завжди є на сайтах авіакомпаній - і там же ви зможете замовити авіаквитки через інтернет, не виходячи з дому.
3
Можливі такі варіанти - або ви замовляєте авіаквитки онлайн, отримуючи потім паперову їх форму в касі аеропорту або в представництві авіакомпанії, або купуєте електронний квиток. Електронні квитки неможливо втратити і забути, зате легко використовувати - ви просто пред'являєте при реєстрації паспорт, ваші дані звіряють з базою, потім реєструють вас, і ви можете вирушати в рейс! Після придбання квитка на вашу електронну пошту пришлють маршрут-квитанцію, яку ви можете роздрукувати та пред'явити на підтвердження покупки.
4
Електронний квиток підлягає поверненню та обміну точно так само, як і паперовий. Розплатитися ви зможете банківською картою, готівкою, веб-грошима. Оплата включає всі збори і комісії. Придбати авіаквитки онлайн можна не тільки на сайті авіакомпанії, але і на сайті консолидатора, наприклад, agent.ru. Як бачите, покупка авіаквитків через інтернет - це не тільки зручно, але й вигідно.
Зверніть увагу
Вартість авіаквитків залежить від багатьох чинників. Це і сезон, і час доби, рівень комфорту, і конкретна авіакомпанія.