Як поставити пароль адміністратора.

Права адміністратора потрібні на будь-які дії, що впливають на систему: установка і видалення програм, перегляд системних файлів, вхід в захищені папки, видалення і редагування системних файлів та інші. Такий поділ прав передбачено, щоб недосвідчені користувачі не видалили і не змінили нічого критичного в операційній системі. На ваш обліковий запис адміністратора можна встановити пароль, і тоді її неможливо буде запустити, не вказавши секретне слово, відоме тільки вам.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - операційна система.
Інструкція
1
Щоб поставити пароль адміністратора, потрібно скористатися стандартними засобами операційної системи. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і в меню виберіть пункт «Панель управління». У вікні знайдіть пункт «Облікові записи користувачів і безпека» та натисніть на нього лівою кнопкою миші.
2
Знайдіть пункт «Облікові записи користувачів» і також натисніть на нього лівою кнопкою миші. Верхня строчка вікна налаштування - «Створення пароля для свого облікового запису», активуйте її.
3
У діалоговому вікні наберіть ваш пароль і повторіть його для перевірки правильності введення. Задайте підказку для пароля - вам вона знадобиться, якщо ви довго не попрацюєте за комп'ютером і забудете пароль. Також утиліта вам підкаже, легкий у вас пароль для злому. Проте варто враховувати той факт, що для злому паролів створені спеціальні утиліти, які можуть перебрати тисячі комбінацій. Намагайтеся робити складні паролі, які не пов'язані ні з якими датами, іменами, назвами. Краще всього вибрати маревну комбінацію букв і цифр.
4
Збережіть зміни і закрийте вікно облікових записів. Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Тепер при завантаженні комп'ютера операційна система буде виводити на екран діалогове вікно із запитом пароля. Не забувайте вводити пароль в тій розкладці, в якій він був введений спочатку.
5
Розділ «Облікові записи користувачів» спеціально призначений для створення облікових записів і налаштування прав користувачів. Якщо ви хвилюєтеся за збереження ваших програм і працездатність системи, а ділити комп'ютер з кимось ще все-таки доводиться, налаштуйте облікову політику і права користувачів.