Як ставити цілі в житті.

Якщо ви проаналізуєте, то вся ваша життя являє собою спрямовані відрізки - вектора, за якими ви рухаєтесь до поставлених перед собою цілей. При цьому кінець одного відрізка є одночасно початком наступного. Поки у вас є мети , є, до чого прагнути, ви живете, ви розвиваєтеся. Щоб цей розвиток був динамічним, необхідно навчитися ставити перед собою дійсно глобальні цілі.
Інструкція
1
Наука постановки цілей і їх досягнення називається еймінга. Перший його принцип свідчить про те, що ставити мету треба правильно. Її необхідно чітко уявляти і, по можливості, візуалізувати. Вона не повинна заважати досягненню якихось інших цілей і бути здійсненним і реальною, а не з області фантастики.
2
Формулюючи мету, не користуйтеся запереченнями і абстрактними визначеннями, уникайте розпливчастих формулювань, оперуйте точними цифрами і датами. Неправильно звучатиме формулювання: «Я не хочу хворіти» або «Мені треба багато грошей». Правильно сформулювати: «Я буду здоровий» або «Через півроку я почну заробляти 150 тисяч на місяць». Якщо ви хочете придбати машину певної моделі, то розмістіть її зображення на робочому столі вашого комп'ютера, закріпивши візуалізацію мети.
3
Побудуйте алгоритм досягнення своєї мети з восьми сходинок. Опишіть існуючу на сьогоднішній день проблемну ситуацію, сформулюйте причини своїх невдач, використовуючи словосполучення «Натомість я ...» напишіть, як ви збираєтеся подолати їх. Потім скажіть собі: «Я хочу бути таким, як ...», назвавши людини, який добився того, до чого ви прагнете. Перелічіть ті риси, які ви хочете мати і які характеризують вашого лідера. Назвіть ті якості, якими ви володієте, але хочете їх розвинути, сказавши: «Я хочу бути більш ...» і перерахуйте їх. Тепер подумайте, як би ви змінилися в кращу сторону, ставши володарем перерахованих існуючих і придбаних якостей і на останньому етапі дайте собі відповідь на питання, що станеться, коли ви досягнете своєї мети і що ви при цьому відчуєте.
4
Чітко сформулювавши відповідь на це питання, ви, одночасно, отримаєте і свою остаточну мету, до якої з цього дня почнете прагнути, виконуючи план, вже існуючий у вашій голові. Дайте собі реальний термін на його виконання, розпишіть всі послідовні кроки, призначте дати виконання кожного етапу. Складіть плани-мінімуми щомісячні та щоденні. Дійте!