Як синхронізувати час з сервером. зробити щоб час і дата оновлювалися автоматично з інтернету.

Інтернет крім величезної кількості різноманітної інформації пропонує користувачеві сучасні версії програм та оновлення для операційної системи. Якщо у вас є доступ в інтернет, ви можете налаштувати ваш комп'ютер так, щоб час в операційній системі автоматично синхронізуватися з сервером в інтернеті. У вас завжди буде встановлено точний час.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Підключіть інтернет, щоб з'єднання було активно. Далі потрібно зайти в налаштування часу в операційній системі. Клікніть по годинах лівої кнопкою миші - зазвичай вони знаходяться в нижньому правому куті. Внизу з'явився календаря клікніть по рядку «Зміна установок дати та часу».
2
У вікні «Дата і час» перейдіть на вкладку «Час по інтернету». Якщо у вашому комп'ютері вже зроблена синхронізація, у верхній частині вікна ви побачите напис «Комп'ютер налаштований на автоматичну синхронізацію з ... (ім'я сервера)». Якщо даний напис відсутній, натисніть кнопку «Змінити параметри».
3
Поставте галочку напроти пункту «Синхронізувати з сервером часу в Інтернеті» і виберіть у спадному меню будь-який з запропонованих адрес. Можете натиснути кнопку «Оновити зараз», і ваш час зміниться на точне поточний час.
4
Натисніть кнопку «Ок», потім - «Застосувати». Далі ще раз клікніть кнопку «Ок». Тепер на вашому комп'ютері завжди буде точний час, і про підводі годин по радіо чи телебаченню можна більше не турбуватися. Також варто відзначити, що в комп'ютері автоматично визначається часовий пояс. Тому час завжди в автоматичному режимі буде переходити на літній час і назад.
5
Якщо у вас немає постійного доступу в інтернет, не турбуйтеся. Операційна система буде підключатися до сервера часу і оновлювати дані щоразу, коли буде доступно підключення в інтернет. В цілому можна сказати, що синхронізувати час з інтернетом не важко, головне щоб було присутнє активне підключення до інтернету.
6
Також існують сайти в інтернеті, які автоматично синхронізують час з вашим комп'ютером, однак для цього потрібно буде включити доступ, щоб автоматично стався обмін даними. Зайдіть на сайт точного часу http://www.direct-time.ru/. Натисніть на кнопку «Порівняти час». Якщо час з вашим не збігається, натисніть на вкладку «Синхронізувати». Далі час автоматично оновиться на вашому комп'ютері.