Як відновити компакт-диск.

Часто трапляються ситуації, коли компакт-диски не можуть бути прочитані. Можливо, причиною цього є подряпана поверхня. Та й взагалі, диски просто в процесі тривалої експлуатації псуються. Якщо ж інформація, яка зберігається на компакт-диску, потрібна, тоді потрібно її відновлювати.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програми (NSCopy, Non-Stop Copy, Recovery Toolbox for CD Free, Super Copy).
Інструкція
1
Скачайте в інтернеті утиліту NSCopy. Вам підійде будь-яка версія. Встановіть програму собі на комп'ютер. Утиліту можна записувати на флешку або диск. Заповніть при запуску програми всі поля відповідно до ваших вимог. Вставте ваш компакт-диск і натисніть «Старт». Інформація збережеться на комп'ютері.
2
Ось ще один спосіб відновлення інформації з компакт-диска, який був раніше пошкоджений. Скачайте та встановіть програму Non-Stop Copy. Вставте диск і запустіть утиліту. Якщо деякі пошкоджені місця не збереглися, тоді робіть наступне. Візьміть чайну ложку з нержавіючої сталі. Дістаньте диск і візьміть його в руки. Ложкою потріть всі подряпини, пошкоджені місця. Коли поверхня диска нагріється, вставляйте його в дисковод. Знову програмою Non-Stop Copy копіюйте інформацію. Можете цю процедуру повторити кілька разів, поки вся інформація не буде відновлена і скопійована.
3
Скачайте на комп'ютер утиліту Recovery Toolbox for CD Free, яка дозволяє відновлювати інформацію з компакт-дисків. Вставте диск в дисковод. Запустіть встановлену утиліту. Виберіть місце розташування вашого диска. Визначте папку, куди буде відновлюватися інформація. У вікні програми вам треба заповнювати всі розділи, натискаючи при цьому кнопку Next. Коли процес буде запущений, зачекайте деякий час.
4
Super Copy - відмінна програма для відновлення інформації з пошкоджених дисків, де можуть бути записані навіть фільми. У меню «Файл» відкрийте ваш диск. Потім натисніть «Копіювати» і процес відновлення почнеться. Тепер треба тільки почекати, поки програма відновить пошкоджений компакт-диск. У вікні програми ви можете вказати шлях, куди повинна копіюватися інформація. Зіпсовані ділянки будуть замінюватися нулями. На якість звуку та зображення це не вплине.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=obgCYBqgmMg