Як обробляти фотографії в Photoshop. Як обробляти фотографії фотошоп.

Побіжна оцінка кількості інструментів в Adobe Photoshop може повалити непідготовленої людини в нетривалу паніку. Втім, для виконання конкретних завдань, наприклад, для обробки фотографій може знадобитися всього кілька з них.
Інструкція
1
Запустіть програму Adobe Photoshop (при написанні статті використовується русифікована версія CS5) і відкрийте якусь фотографію: «Файл»> «Відкрити»> виберіть зображення> «Відкрити».
2
Якщо вам необхідно затемнити або освітлити ділянки або навіть всю фотографію, використовуйте інструменти "Випалювання"/"Освітлювач" (гаряча клавіша - латинська O, перемикання між інструментами - Shift + O). Зверніть увагу на дві важливі настройки: «Діапазон» і «Експонування». «Діапазон» має три стани: «Тіні» - інструмент застосовуватиметься на темних, «Підсвічування» - на світлих і «Середні тони» - на нейтральних областях фотографії . «Експонування» - це сила впливу інструменту, вона налаштовується за допомогою повзунка. Для кожної окремої ситуації ця величина підбирається окремо, тому поекспериментуйте з цією налаштуванням, але почніть приблизно з 10-20%. "Освітлювач" можна використовувати як відбілювача зубів, а "Випалювання" - для додання рисам обличчя більшої контрастності і об'єму.
3
Для ретуші зображення використовуйте «Штамп» (гаряча клавіша - S). Вибравши цей інструмент, затисніть Alt і вкажіть ділянку фотографії, який ви хочете копіювати. Відпустіть Alt і наведіть курсор на те місце, яке ви хочете ретушувати, затисніть ліву кнопку миші і беріться за справу. Зверніть увагу на два налаштування інструмента: «Режим» та «Непрозорість». За допомогою параметра «Режим» визначаються способи взаємодії пікселів, наприклад, в режимі «Затемнення» інструмент буде замінювати тільки світлі зони. Налагодження «Непрозорість» говорить сама за себе - чим вищий цей параметр, тим помітнішою буде робота інструменту. За допомогою «Штампа» можна ретушувати синці, зморшки, складки і пр.
4
Якщо вам потрібно надати фотографії ефект далеких 30-40 років минулого століття, використовуйте інструмент «Чорно-біле». Активувати його можна двома способами: «Зображення»> «Коригування»> «Чорно-біле» або гарячими клавішами Alt + Shift + Ctrl + B. У вікні ви побачите кілька повзунків, що відповідають за шість груп квітів. Міняючи їх положення, ви впливаєте на чорно-біле відображення кожного з них. Зверніть увагу на пункт «Відтінок», за допомогою якого можна тонувати фотографію в необхідний вам колір.
5
Щоб зберегти отриманий результат, натисніть «Файл»> «Зберегти як»> виберіть шлях, вкажіть в полі «Тип файлів» JPEG> «Зберегти».