Як отримати шенгенську візу до Іспанії.

Іспанія входить в Євросоюз, тому, якщо ви є громадянином РФ і збираєтеся відвідати цю країну, вам знадобиться шенгенська віза. Отримати її самостійно можна, звернувшись у візовий центр Іспанії в Москві, Нижньому Новгороді, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Самарі або Казані.
Вам знадобиться
 • - закордонний паспорт з терміном дії не менше 90 днів з дня закінчення поїздки;
 • - ксерокопії всіх сторінок закордонного паспорта;
 • - оригінали та копії використаних закордонних паспортів (якщо є);
 • - ксерокопії всіх сторінок внутрішнього паспорта;
 • - візова анкета;
 • - 2 кольорові фотографії 3,5 Х 4,5;
 • - бронь готелю;
 • - проїзні квитки в обидва кінці;
 • - оригінал і копія медичного полісу, дійсного на всій території Євросоюзу, з покриттям не менше 30000 євро;
 • - довідка з місця роботи на фірмовому бланку з зазначенням посади, окладу і того, що на час поїздки надається відпустка;
 • - підтвердження фінансової спроможності;
 • - оплата консульського збору.
Інструкція
1
У першу чергу, вам потрібно буде заповнити візову анкету. Для цього, перейдіть за посиланням Генерального Консульства Іспанії в Москві - http://www.spainvac-ru.com/russian/download.aspx. Вивчіть зразок заповнення анкети, заповніть її на іспанською або англійською мовами, підпишіть і наклейте на неї одну фотографію. Подача документів здійснюється тільки за попереднім записом. Записатися можна за телефонами: (495) 785-57-75 або (495) 787-31-82 з 08:00 до 18:00 по буднях. Дзвінок платний, хвилина розмови коштує 72 рубля.
2
У підтвердженні броні готелю повинні бути зазначені ім'я та прізвище туристів, номер броні та реквізити готелю. Це може бути роздруківка з міжнародних сайтів систем бронювання або факс з печаткою та підписом відповідальної особи.
3
Якщо ви їдете на запрошення, до документів необхідно додати оригінал і ксерокопію запрошення, яке було видано в поліцейській комісаріаті за місцем проживання запрошує вас особи.
4
Підтвердити наявність необхідних фінансових коштів ви зможете, надавши виписку з банківського рахунку, дорожні чеки або довідку про покупку валюти. Вам знадобиться 57 євро на людину в добу.
5
Пенсіонерам та непрацюючим громадянам знадобляться ксерокопія пенсійного посвідчення, виписка з особового банківського рахунку або спонсорську лист від особи, що фінансує поїздку, ксерокопія його внутрішнього паспорта та довідка від роботодавця.
6
Школярам і студентам потрібно додати довідку з навчального закладу, копію студентського квитка, спонсорський лист, довідку з місця роботи особи, що фінансує подорож, та ксерокопії сторінок його внутрішнього паспорта.
7
Дітям до основного пакету документів потрібно прикласти оригінал і копію свідоцтва про народження, і анкету, підписану батьком.
8
Якщо дитина їде з одним з батьків або з супроводжуючим, необхідно буде докласти нотаріально завірену довіреність від другого батька (батьків) та ксерокопію (ксерокопії) його (їх) внутрішнього (внутрішніх) паспорта (паспортів). Якщо один з батьків відсутній, необхідний відповідний документ (довідка) з компетентних органів.
9
При отриманні паспортів вам потрібно буде пред'явити внутрішній паспорт і квитанцію про сплату консульського збору.
Зверніть увагу
Консульський збір складає 1376 рублів. У разі термінового оформлення візи, сума удваівается.Стоімость послуг візового центру - 1180 рублей.Срок оформлення візи - від 3 робочих днів. Адреса візового центру Іспанії в Москві - вул. Коровій вал, будинок 1А, стор.2.
Корисна порада
Документи потрібно подавати в наступному порядку: - анкета; - Закордонний паспорт; - бронь готелю; - медичний страховий поліс; - проїзні квитки; - довідка з роботи; - підтвердження фінансової спроможності; - ксерокопії всіх сторінок закордонного паспорта; - ксерокопії всіх сторінок внутрішнього паспорта.