Як знайти незбережений документ. відновити незбережений документ excel 2007.

Знайти і відновити незбережений документ Microsoft Office 2010 (або переглянути попередню версію) можливе завдяки функції автосохранения файлу через зазначені проміжки часу. Це відноситься до всіх документів, створеним в Microsoft Word, Microsoft Excel і Microsoft PowerPoint.
Вам знадобиться
  • Microsoft Word, Microsoft Excel і Microsoft PowerPoint.
Інструкція
1
Відкрийте ту програму Office, в якій був створений документ.
2
Виберіть в меню програми вкладку «Файл».
3
Використовуйте рядок «Останні файли» в спадному меню.
4
Виберіть «Відновити незбережені документи», «Відновити незбережені книги» або «Відновити незбережені презентації» для додатків Word, Excel або PowerPoint, відповідно.
5
Виберіть потрібний файл у вікні, із збереженими версіями документів.
6
Натисніть кнопку "Відкрити".
7
Виберіть назву та формат для збереження файлу в сервісному меню "Зберегти як" в панелі інструментів вікна пріложенія.В якості альтернативи можна скористатися іншим методом пошуку і відновлення файлів.
8
Відкрийте ту програму Office, в якій створювався документ і виберіть будь-який документ.
9
Натисніть кнопку «Відомості» в меню «Файл» вікна програми.
10
Виберіть «Управління версіями» в спадному меню.
11
Вкажіть «Відновити незбережені документи» (для файлів Word), «Відновити незбережені книги» (для файлів Excel) або «Відновити незбережені презентації» (для файлів PowerPoint).
12
Виберіть шуканий документ з списку незбережених версій.
13
Застосуйте опцію "Зберегти як" в сервісному меню панелі інструментів вікна программи.Практіческі той же алгоритм застосовується і при відновленні документа, закритого без збереження внесених змін.
14
Відкрийте потрібний файл.
15
В меню програми виберіть «Файл» і натисніть кнопку «Відомості».
16
Виберіть останню редакцію документа в блоці «Версії».
17
Виберіть поле «Відновити» в панелі інструментів вікна програми. Слід мати на увазі, що всі попередні редакції документа будуть оновлені до обраної версії.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що робота цих функцій в програмах Microsoft Office можлива тільки при включенні параметрів «Автозбереження кожні ...» і «Зберігати останню автоматичне збереження версію, якщо файл був закритий без збереження» .Зміна в розташуванні незбережених файлів на диску неможливі.
Корисна порада
Знайти і відкрити незбережені документи можна в C: \ Users \ ім'я користувача \ AppData \ Local \ Microsoft \ Office \ UnsavedFiles (для Windows Vista і Windows 7) .C: \ Documents and Settings \ ім'я користувача \ Local Settings \ Application Data \ Microsoft \ Office \ Unsaved Files (для Windows XP).
Деякі файли, які ми не зберігали вручну на комп'ютері, доступні для відкриття з жорсткого диска. У більшості випадків таке трапляється при їх створенні певними програмами, які передбачають періодичне створення резервних копій.
Інструкція
1
Якщо ви відкривали будь-якої завантажений з інтернету файл для перегляду і тепер, чи не зберігши його, не можете знайти його заново, перевірте папку Temp, яка знаходиться в наступній директорії: C:/Documents and Settings/Username/Local Settings/Temp. У ній містяться всі тимчасові файли , які ви використовували в процесі роботи з браузером протягом певного періоду часу, встановленого вами в настройках браузера. Найкраще встановіть в налаштуваннях ручний режим очищення даних папок, щоб надалі не втрачати інформацію.
2
Якщо ви не зберегли документ в Microsoft Office, скористайтеся функцією відновлення раніше редагованих файлів. Це робиться завдяки тому, що системою передбачено періодичне автосохранение документів. Відкрийте програми MS Office, якій виконувалося редагування, після чого виберіть пункт відновлення незбережених документів (або книг в Excel).
3
Для перегляду незбережених редагованих в інших програмах різних файлів перевірте меню використовуваного програмного забезпечення на наявність функції відновлення незбережених даних. Також перевірте папки тимчасового зберігання даних, які можуть знаходитися в меню Application Data на вашому локальному диску, попередньо включивши видимість прихованих елементів системи в меню «Властивості папки» в панелі управління комп'ютером.
4
У випадку якщо ви не можете знайти резервних копій редагованих незбережених даних, зробіть пошук по локальному диску вашого комп'ютера за назвою файлу, при цьому включивши розширені параметри для сканування системних папок і прихованих елементів системи. Не забудьте вказати приблизну дату створення вашого файлу. Також вкажіть ім'я, яке присвоюється новим файлам в використовуваної вами програмі за замовчуванням.
Корисна порада
Періодично виконуйте збереження редагованих файлів і користуйтеся джерелом безперебійного живлення.