Як утеплити підлогу на першому поверсі.

Якщо ви живете на першому поверсі і не знаєте, як краще зберегти тепло в холодний період, спробуйте утеплити не тільки стіни, але і стать. Який би комфортної була температура у вашому будинку, ступити босоніж на холодну підлогу мало хто ризикне. І якщо вже створювати затишну атмосферу, так за всіма правилами.
Інструкція
1
Отже, щоб утеплити підлогу на першому поверсі, вам належить спочатку вирівняти його поверхню. Як саме? Скористайтеся цементним стягуванням, яка призначена для утеплення підлоги. Перед покупкою переконайтеся, що суміш призначена саме для цих цілей. На упаковці повинна знаходитися відповідна напис.
2
Оцініть ступінь нерівності вашого статі. Іноді для вирівнювання підлоги необхідно використовувати досить багато матеріалу. Від цього висота стелі помітно зменшується.
3
Якщо однією стяжкою стать не вирівняти, скористайтеся технологією регульованих підлог. Вона заснована на використанні лаг і створена, щоб служити в якості опори для підлогового покриття.
4
За допомогою обертання регуляторів (болти-стійки) опустіть або підніміть потрібні ділянки лаг, для отримання рівної поверхні підлоги.
5
Щоб утеплити підлогу на першому поверсі, як утеплювач можна вибрати як мінеральну вату, так і скловату або пінополістирол. Кожен з цих утеплювачів володіє певними якостями. Але найкраще підійде мінеральна вата. Її потрібно укладати між лагами.
6
Перед тим як наклеїти бітумну гідроізоляційну мембрану на поверхню лаг, їх треба очистити від пилу і маслянистих речовин.
7
Тепер потрібно взяти мембрану і за допомогою дуже гострого ножа нарізати необхідної довжини смуги. Відділяєте від мембрани трохи захисної плівки і прикладаєте липкою стороною до лагів. Потім не поспішаючи розкочуєте весь рулон, відділяючи при цьому захисну плівку.
8
Візьміть гумовий валик і пройдіться їм по наклеєною мембрані кілька разів. Це забезпечить рівномірний наклеювання у всіх місцях, особливо на стиках.
9
І на завершення, укладаєте підлогу з обраного матеріалу.