Як укладати волосся при хімічній завивці. Як укладати хімічну завивку засіб.

Багато жінок часто міняють свій образ. Власниці прямих і здорового волосся можуть дозволити собі побути деякий час кучерявим пишно волоссям красунями. Поширена процедура створення кучерів на тривалий час - хімічна завивка. Зробивши її, багато хто задається питанням про подальшу укладанні волосся. Укладання кучерявого волосся досить проста.
Інструкція
1
Укладіть волосся з хімічною завивкою природним шляхом без застосування фена і моделюючих засобів. Для цього, по мірі висихання волосся, опускайте голову вниз і збивайте коріння пальцями. При цьому збільшиться об'єм волосся, укладка буде пишною і натуральною.
2
Використовуйте спеціальні засоби для укладання кучерявого волосся, щоб кучерики виглядали більш окреслено й виразно. Фіксуючі спреї, муси, гелі та пінки поділяють локони і роблять кучеряву зачіску закінченою і прекрасною. Нанесіть фіксуючий засіб для створення локонів на ретельно розчесані волосся. Гребінець для шевелюри з хімічної завивки повинна бути з рідкими зубами, щоб не травмувати пошкоджені локони. Сформуйте кучері віджимаючими рухами пальців. Коли укладання буде готова, чи не розчісуйте волосся, щоб зберігся ефект чітких одиночних кучерів.
3
Використовуйте фен для швидкого укладання кучерів. Можна висушити пишні кучері за допомогою пальчикової насадки, яка підводить волосся біля коріння. Таке укладання забезпечує сильний обсяг і буйство кучериків на голові.
4
Ще один варіант створення укладання з допомогою фена: накручуйте пасмо за пасмом на круглу гребінець і витягайте, направляючи на волосся струмінь гарячого повітря. При такому укладанні виходять великі елегантні хвилі. Така зачіска з розряду вечірніх.
5
Щоб кучері здавалися менш пишними і м'якими, накрутіть волосся на бігуді середнього розміру і підсушіть шевелюру феном. Зніміть бігуді, сформуйте форму зачіски пальцями і збризніть волосся лаком. Таке укладання зробить ваш образ романтичним і ніжним.
6
Моделюйте кучерики за допомогою воску, якщо волосся сильно пошкоджені після хімії. Віск чіткіше розділяє локони і сильніше закріплює укладку. Також він додає волоссю блиск.
Корисна порада
Щоб волосся з хімічною завивкою краще виглядали, були здоровими і блискучими, легко піддавалися укладанні, використовуйте тільки якісні доглядають шампуні і бальзами для кучерявого волосся.